Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Art models, Visage vagy The...

Art models, Visage vagy The diary management? Valakinek van már valamelyikről személyes tapasztalata?

Figyelt kérdés

Jelentkezni szeretnék megbízható, jó ügynökséghez, és ezek között gondolkozom. Ha valakinek van személyes tapasztalata, vagy javaslata, azt nagyon várom :)

Esetleg ha jelentkezett hozzájuk valaki, milyen képet töltött fel?


17/L



2017. júl. 12. 21:12
 1/3 anonim ***** válasza:
97%

Visage lehúzós (nem fizetned kell a képekért hanem később kevesebbet adnak anélkül hogy tudnád és plusz költségeket sóznak rad) Art inkább csak hazai piacon commercial munkákat ad, de korrektek.

Diary, Vince ( a főni) egy kegyetlen, maximalista ember, ha azt akarod h sose tudj számítani az ugynokodre semmiben és érezni akarod hogy milyen az amikor tényleg csak egy darab hús vagy akit lekövéreznek ha 53 kiló 52 helyett (174 magashoz) akkor neked való.


Ha csak a 3 közül lehet választani akkkr meg mindig inkább Vince, a karrier erdekeben, lenyelve az undokságát.

Amúgy Face, Royal, Crisp, OmG, VM :)

2017. júl. 13. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ismerősöktől én úgy tudom, hogy az Art reklámokat csinál, ilyen casting ügynökség, a Diaryról és Iconról nagyon sok lány panaszkodik, a Visagehoz meg mindenkit felvesznek aztán el is küldenek állítólag. A három közül inkább a Diary de nekem az Attractivet mondták a legtöbben.

Ja és a normális ügynökségeknél nem fizetni kell, hanem mindent megelőlegeznek és levonják tőled. A képeknél úgy tudom az arcod és az alakod a lényeg és tutira nem szabad sminkelni hozzá

2017. júl. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mindhárom profi, bár a Visage eléggé leromlott az utóbbi időkben. Az Art is főleg divat modellekkel foglalkozik, és külföldre, kifutokra, neves showkra(pl.:dolce gabanna) is eljuthatsz tőlük, profi ugynoksegekkel és fotosokkal vannak kapcsolatban.

Diaryra is korrekt, top ügynökség. Amit az előttem levők írtak az nem teljesen úgy van, a Royal például egy rossz ugynokseg, gagyi munkákra is odaadja a modelljeit, rossz minőségű fotók születnek, nincsenek meg a kellő kapcsolataik, még weboldaluk sincsen.

Esetleg meg Face is szóba jöhet, VM, Attractive is ott van a topban.

Fashion week listát nézd meg; VM, Attractive, Diary, Crisp, Art Models vannak az első nehanyban(persze ott van meg az Icon, Visage is valahol, se rájuk nem lehet számítani )

Szakmában dolgozom.

2018. ápr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!