Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ha nem vagyok fotogén, attól...

Ha nem vagyok fotogén, attól lehetek modell?

Figyelt kérdés

Sokszor csak sokadszorra sikerül rólam rendes fotót készíteni. Sosem tartottam magam fotogénnek, de anyukám szerint ha profi fotós fog fotózni, akkor azok biztosan jól fognak sikerülni.

Egyszer készült rólam eddig profi fotó, amikkel meg voltam elégedve, mindenki gyönyörűnek tartott rajta, de szerintem attól messze volt.

Szóval a kérdés az, hogy ha ügynökségekhez jelentkezem, akkor nekik baj ha nem vagyok fotogén? Vagy ők mindenkiről tudnak szép fotót csinálni?



2017. júl. 14. 08:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Uristen...

Baj,ha egy taxis nem tud vezetni? Problema lehet abbol,ha egy szakacs nem tud fozni?

Gondolj mar bele. Ha a profik mindenkirol tudnanak jo kepeket csinalni,akkor az osszes magas,vekony lany modell lenne.

2017. júl. 14. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 se2002 válasza:
62%
Szerintem azért jelentkezz majd ők eldöntik. Ha elég magas vagy és karakteres arcod van akkor nem biztos hogy jó képek készülnek mindig róla. Majd ők megmondják. De látatlanba ne hallgass GYK-n senkire.
2017. júl. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
58%
Rossz pillanatképek családi rendezvényeken mindenkiről készülnek. Ha az álmod hogy modell légy, vágj bele és legyél teli önbizalommal. Ha van benned szikra és látni fogják hogy nagyon akarod,biztosan sikerül - csak kérlek eleve ne úgy állíts be hogy nem vagy fotogén :D Ott már lesznek profi sminkestől kezdve fotósig mindenki, aki arra fog törekedni hogy a képek csúcsminőségűek legyenek :) Én szorítok :) 19/L
2017. júl. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy rendes ügynökség meg fogja tanítani hogyan kell pózolni, a legtöbb topmodellnek fogalma sem volt arról hogy egyszer modell lehet belőlük.
2017. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%
Persze! Elrettentő példának elmehetsz...
2017. júl. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!