Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek is nagy, undorító...

Szerintetek is nagy, undorító szaja van ennek a modellnek? Link

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 16. 19:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem undorító, csak fura az alakja, de ha megnézed a többi képén annyira nem észrevehető ez a kis "hiba".
2017. júl. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Eleg fura😃
2017. júl. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Érdekes és izgi csaj . Telt és formás ajkak tetszenek amik beindítják a fantáziámat ...
2017. júl. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Olyan mint egy nemi szerv.
2017. júl. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát a hímek átlalában akkor találják vozónak ha olyan mint egy nemiszerv... És szerintem gyönyörű, érzéki ajkai vannak. Végre nem egy átlagos kis spagetti száj.
2017. júl. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem szép formás szája van 😋

L

2017. júl. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem szép szája van nagyon és ezt nőként mondom.


Azt viszont elég undorítónak gondolom, hogy ennyire a külsőségekre kell állandóan fókuszálni és mindenben a negatívumot keresni.


Ő ilyen és kész. Hidd el nem lenne modell, ha az ezen területen dolgozó ügynökségek ne látták volna különlegesnek.


Inkább az agyatokat palléroznátok ennyire, mint amennyi időt eltöltötök azzal, hogy állandóan valamit valamihez hasonlítani kell és negatívan beállítani.

Hidd el, hosszú távon nem fogja szolgálni az életviteledet. ;)


24/n

2017. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Annyira ereztem,hogy o lesz a kepen.:D

En nem szajakat szoktam undoritonak tartani,hanem rossz izu eteleket vagy horrorfilmeket,de kinek mi.

2017. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sem tetszik egyáltalán, nem szeretem a szilikon szájakat (ez tuti nem természetes).
2017. júl. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez fel van toltve. Alapbol is telt ajkai lehetnek, de ez nem termeszetes szerintem. Egyebkent nem tartom undoritonak, csak kulonlegesnek, attol meg lehet valami szep, hogy nem egy "tomeg" szaj.
2017. júl. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!