Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Ti melyik modellügynökséget...

Ti melyik modellügynökséget ajanlanatok?

Figyelt kérdés

El szeretnek menni modellkedni viszont nem tudom hol tudnám elkezdeni.Ti melyik modellugynokseget ajanlanatok ami megbízható kedvesek

Rólam:

176 cm vagyok 14 éves és 62 kg. Csípő:92 derék:70



2017. júl. 20. 14:27
 1/8 anonim válasza:
20%
Inkább tanulj, hogy legyen valami normális állásod a későbbiekben, mert az ilyen kis modellp***ákból lesznek majd k**vák. Mi a sz*rt akarsz te 14 évesen modellkedni? A te korodban én még a játszótéren hintáztam meg a barátaimmal labdáztam. Megáll az ész...
2017. júl. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem ilyen válaszokat vártam! Erdekel a modellkedes baj? Palvin Barbi is 13 evesen már modellkedett!szeretnem kipróbálni magam én is játszok meg a barátaimmal és nem úgy viselkednek mint egy felnőtt de ez erdekel és szerintem nincs ebben semmi rossz:)
2017. júl. 20. 21:05
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne is törődj az első válasszal! Nekem az AttractiveModelst ajánlották a legtöbben, szerintem ők a legjobbak! A honlapjukon kell jelentkezni képekkel.
2017. júl. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Fogynod kell majd, 90 centi alatti csípő kell, amielég rossz ha 14 évesen már nőiesedés előtt is 92 neked. Nagy szenvedés lesz.
2017. júl. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
14 évesen modellkedni xd
2017. júl. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
En leginkabb az Attractive-t es a Face-t ajanlanam! Sok jot hallottam modelljeikrol, roluk azt mondjak kedvesek!
2017. júl. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En mas ugynoksegekhez is probalkoznek. Mint szakmaban dolgozo lany sajnos azt hallottam, hogy az attractiveosokkal nem nagyon foglalkoznak. Marmint a lanyok lelkevel... en megneznek oket, roluk jokat hallottam, kisebb ugynoksegek es van idejuk a lanyokra, nem csak 5re koncentralak. Insta: crisp, diary, royalmodels
2018. febr. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
:DDDD a diary nom foglalkozik a lelekddel:DD sőt semmiddel. Felejtős.
2018. márc. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!