Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a Referencia Casting ügynökségről?

Figyelt kérdés
Megkerestek hogy menjek hozzájuk Castingra,aztán el is mentem. Jó 1órán keresztül beszélgettek velem aztán mondták hogy menjek ki és kiértékelnek aztán eldöntik felvesznek-e vagy sem..Aztán felvettek és mondtàk hogy már szombaton mehetek egy munkára de azért még nem kapok pénzt..Utánna közölték velünk hogy 20000 a regisztrációs díj aztan meg 25000ft a portfolio..Szerintetek kamu lehet?

2017. aug. 8. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Persze, arra utaznak, hogy a sok modellkedni vágyót lehúzzák pénzzel.
2017. aug. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Normális ügynökség nem kér pénzt "regisztrációért", sem a portfólióért.
2017. aug. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
78%
Szar az egész! Ha nem fizetsz nem foglalkoznak veled ha meg fizetsz max hostess munkat kapsz..
2018. márc. 11. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
55%
Tavaly tavasszal mentem regisztrálni fel hozzájuk. Regisztrációnál szerintem ha fejreálltam volna is felvettek volna. Ráadásul pénzt is kértek érte ami nem térült vissza. Másodszor már amikor mentem ismét fotózásra eléggé elsiették a portfólió részét mert nem nagyon figyeltek arra hogy például van egy fekete pötty az arcomon ami a szemöldök formázásom közbe került oda és elég feltűnő volt. Az utazás költségét se térítették vissza pedig vidékről utaztam fel és még az elkészült képeket se küldték el amiért négyszer is reklamáltam és küldtem el az email címem, de potyára mivel arra hivatkoztak hogy én rontottam el az email-em bediktálását mivel ők elküldték ezt nekem és teljesen hülyének néztek. NEm ajánlom.
2018. júl. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fannimaglodi92 válasza:
6%
Többször voltam általuk videoklip forgatáson és néhányszor fotózásokon is. Igazából a tulajdonos hívta fel erre az oldalra a figyelmem. ha nem háttér statiszta akar lenni az ember élete végéig akkor sajnos fizetni kell valamennyi reg. Díjat. Legalább 8-10 ügynökségnél vagyok be regisztrálva és a legtöbb helyen fizettem. Nagy tévedés ha azt hiszitek hogy megfelelő paraméterek hiányában foglalkozni fognak veletek ingyen is és normális munkát fogtok kapni ami nem statiszta munka stb.....
2018. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
7%
nemrég regisztráltunk hozzájuk a lányommal és már kaptunk megkereséseket és résztvettünk egy fotózáson is. Nekünk volt portfóliónk így nem kértek pénzt semmiért. Mi semmi rosszat nem tapasztaltunk. Csak ajánlani tudom őket :)
2018. dec. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
A legjobb ügynökség :):):):)
2018. dec. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
75%
Hazug lehúzó bagázs! Engem is átvertek, ne kössetek semmilyen szerződést velük! Különösen Viktóriától óvakodjatok, ő az a tipikus csaló, aki kedves segítőkész az elején, aztán ahogy teljesítenie kellene a vállaltakat egyből hazudozásba kezd és előjön a valódi velejéig romlott énje.
2019. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!