Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan lehetek modell?

Hogyan lehetek modell?

Figyelt kérdés
Már régóta álmodozom róla, de csak most kezdtem el komolyabban gondolkozni azon hogy modellkedjek, csak nemtudom hogy kell ebbe az egészbe belekezdeni, mik az elvárások, hova kell menni. Ha valaki tud segíteni kérlek írjon vagy linkeljen. Előre köszii ^^ (13/L)

2017. aug. 8. 12:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, először is hány centi magas vagy? És hány kiló? Fotogénnek érzed magad? Ezek eléggé fontosak, szóval jó lenne tudni
2017. aug. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Nekem osztálytársam volt így modellkedni, de csak ismerkedés céljából.

Különböző fotóalbumokat kell venni stb.

És ezek 50ezer forintok.

Nekem úgy mesélte, hogy 300k-ból jönne ki az, hogy elkezdje.

Hogy mennyire színezte ki a dolgot, azt nem tudom, viszont valami valóság alapja csak van, tehát pénz is kell hozzá. :)


Egy másik osztálytársnőmet pedig hívták modellkedni, de gondolom jelentkezni is lehet.


Van az a Youtuber lány, talán Pollának hívják.

Ő csinált erről videót, vagyis ilyen témában.


[link]

(Nem tudom, hogy segít-e ez neked.)


Sok sikert! :)

2017. aug. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 11 voltam amikor kezdtem, hostess állított meg az utcán, hogy lesz a megyében egy szépségverseny ( annyi volt az egész hogy zsűrik előtt végig kellett menni.. semmi csicsás szép ruha, smink meg ilyen anyámkínja). Ott az első öt ember részt vehetett egy képzésen Budapesten. Ingyen csináltak portfóliót, leszerződtem jópár ügynökséggel. Emailben küldték a munkákat, tekintve hogy gyerek voltam, nem számított a magasságom. Körülbelül 4-5 évig csináltam, de én egyáltalán nem élveztem. Nagyon fárasztó volt(sok munkát "meg kellett nyerni", tehát dupla szenvedés :D), utáltam hogy kisminkelnek.. igazából nem is nekem való. Pár éve abbahagytam. 18 fölött nem is folytathattam volna szerintem, mert nem nőttem elég magasra. (170cm)

Sokszor belegondolok ilyen kérdéseknél, hogy mások szeretnék, de nem tudják hogyan, nekem meg csak úgy odapottyant a lehetőség, mégsem élveztem. ( Legalább a szüleim büszkék voltak XD)

2017. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszi a segítségeket <3
2017. aug. 9. 12:19
 5/6 anonim ***** válasza:
NE menj olyan helyre, ahol fizetni kell, annak semmi értelme csak átvernek! Az első hogy keress egy modellügynökséget pl az Attractive Modelst, küldd be a jelentkezésedet, ők majd eldöntik hogy alkalmas vagy-e modellnek.
2017. aug. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszii <3
2017. aug. 17. 17:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!