Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A lányom nagyon szeretne...

A lányom nagyon szeretne modellkedni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lányom,14 éves klasszikus balettozik és rg-zik,de a saját akaratából.Nem kényszerítem de örülök neki.Ezek miatt adott a szuper jó alak.Az arca is szép barna hullámos haja van természetes Melír csíkokkal.Nem rég felkereste az Icon egyik alkalmazottja,hogy nem lenne e kedve modellkedni.Az ismerősei/ismerőseink közül is sokan tanácsolták már neki.Viszont én nem szeretném,hogy ennyi idősen bekerüljön ebbe az életbe,és azt sem ha megváltozna az értékrendje.A lányommal akárhányszor szóba kerül a téma mindig összeveszünk....

2017. aug. 18. 02:44
 1/5 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__modellkedes.. olvastasd el vele itt a hosszabb válaszomat.

Az Icon emberileg nem a legjobb választás, professzionálisan talán igen de az se biztos, simán lehet, hogy talomba rakják a maradék 100 modell mellé mert nem kapta fel gyorsan valami külföldi ügynökség. Pedig ha tényleg jo, és időt, energiát fektetnek bele akkor azért érhet el sikereket vagy legalább pénzt kereshet.

Amúgy ennyi idősen szokták kezdeni de ez elég veszélyes, hiszen most még nem kezd nőiesedni, vékony, de 16 éves korától valószínűleg szélesedni fog a csípője és onnan diétáznia kell, elég keményen, hogy vékony maradjon. Versenysportot igazi modell élet mellet kizárt, hogy folytatni tudja, mérlegeljétek a lehetőségeket. Nekem volt egy modell társam aki pont igy kezdte, 14 évesen RG-zett 172 centi volt és 86 cm a csípője, abbahagyta az RG-t kb 2 év alatt nőtt 5 centit és konkrétan befutott mint modell, de most már meg van hízva (persze igazábolvékony csaka 91es csípő túl sok a 177 centijéhez) így már nem kap munkákat. Ilyenkor az ügynökök bunkók leszneklegtöbbször hiszen a gyerek nem megtérülő befektetéssé válik... Ezt lelkileg nagyon nehéz elviselni, hogy konkrétan kizárólag a külsőd alapján ítélnek meg/el. Addig kedvesek és szimpatikusak mig úgy tűnik megéri nekik. Ez nem hobbi hanem komoly szakma, és az ügynökségek szempontjából BIZNISZ, PÉNZ! Szóval gondold meg, hogy terméket szeretnél-e csinálni a lányodból 14 évesen. Hamar elsajátíthatja ezt az értékrendet, miszerint ő azért több valakiknél mert szebb,vékonyabb. Én rengeteg ilyen lánnyal találkoztam, én is beleestem.

DE! Ha ténleg nagyon akarja és ez viszályt szít köztetek nem nagyon tudsz mit tenni, nem hiszem, hogy meg fog feledkezni róla, hiszen a social media platformok konkrétan kizárólag azt hirdetik, hogy az ér sokat, aki szép... Tudatalatt is megfelelési kényszert ültet belénk. Ha betölti a 18-at és még mindig akarja akkor biztos megpróbálja, de jóval hamarabb szokták azért kezdeni.

2017. aug. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szülői hozzájárulás nélkül nem alkalmazhatják, úgyhogy egy ideig még te döntöd el mi legyen...
2017. aug. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
néha nem panyimálom ezt a sok kalt :S
2017. aug. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az Iconnal kezdjétek ha bizalmatlan vagy a modellkedéssel, nagyon sok rosszat hallani róluk, inkább olyannal, akik nem küldik egyből külföldre és nem veszik el a gyerekkorát. Nekem az Attractive-ot ajánlották a legtöbben, érdemes megpróbálni, ha a fent említettekben is engedted neki hogy kirpbóbálja magát, emiatt kár összevesznetek, te szabod a feltételeket egyelőre
2017. aug. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne engedd meg neki. Ha miután betöltötte a 18-at is modellkedéssel szeretne foglalkozni, hát legyen úgy, de 14 évesen a sok megjelenését illető kritika és magas elvárások még egyszerűen összezúzhatják az önértékelését.
2017. aug. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!