Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 13 éves vagyok és szeretnék...

13 éves vagyok és szeretnék kezdeni modellkedni. Mit ajánlanátok egyezdőnek?

Figyelt kérdés
Főlleg azzal kapcsolatban hogy ha valaki zavarban van akkor ez ellen mit lehet tenni,vagy bármilyen véleményre kíváncsi vagyok.Sokan mondták hogy menjek el egy ügynökséghez,valami tipp ezzel kapcsolatban? :)

2017. aug. 30. 22:07
 1/7 anonim ***** válasza:
43%
Egy kep nem artana. Csak siman mesetalsz egy modellugynokseghez (van ahova idopont kell) csinalnak rolad par kepet setalnod kell es megkerdezik h mennyire akarod ezt komolyan ha szepnek talalbak akk visszahivnak es elkezdhetsz naluk modellkedni.
2017. aug. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Küldj képet,talán tudok segíteni,egy ismerősöm VM-es :)
2017. aug. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyél magabiztos. Aki ott összeszerencsétlenkedik, azt nem fogják felvenni soha modellnek, nagyon fontos a kisugárzás, a szép, egyenletes járás.

A zavar ellen meg nem nagyon tudsz mit tenni, szerezz önbizalmat, és gondolj arra folyton, hogy miben vagy jó

2017. aug. 31. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a válaszokat! :)
2017. aug. 31. 10:03
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Küldd be a képeidet a következő ügynökségeknek, ők majd megmondják: Attractive Models, The Diary Management
2017. szept. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Legyen sok pénze a szüleidnek a hobbidra...
2017. okt. 29. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Küldj egy képet, aztán mondok kőkemény véleményt.
2017. okt. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!