Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » El szeretnék kezdeni modellked...

El szeretnék kezdeni modellkedni de nem tudom hogy melyek a legjobb ügynökségek. Valaki eseteleg tudna segiteni? (lehetöleg olyan aki már volt valelyiknél és talasztaltabb) 12/L

Figyelt kérdés

2017. szept. 25. 07:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik a legjobb. Azt gondolod, olyan jó mintának lenni? Annyira nem jó...
2017. szept. 25. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mondom olyan válaszoljon aki tapasztalt de azért köszönöm(mondjuk semmivel nen vagyok leörébb)
2017. szept. 26. 07:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem voltam, de 12 évesen és ilyen helyesírással neked még inkább tanulni kellene!

De ha mégis ezt akarod, mivel kiskorú vagy, szóba se állnak veled a szüleid nélkül.

Szerintem ezt velük beszéld meg először, és ha támogatnak benne, segítenek ügynökséget keresni is.

2017. szept. 26. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ajánlom a Visage vagy a VM Model ügynökségeket. Ők a legjobbak a szakmában, ha náluk sikerül bekerülnöd, akkor modell lehetsz. Sajnos a többi ügynökség csak pénzt szed ki a fiatal lányokból, fontos hogy sose fizess be egy ügynökséghez sem Ha modell alkat vagy, akkor neked fog fizetni az ügynökséged. Sok sikert!
2017. szept. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolso nagyon koszonom egyetlen ertelmes valasz volt aokat segitett :D
2017. szept. 28. 13:19
 6/7 anonim ***** válasza:
Face, Crisp, Omg ügynökségek is jók. A visage lehúzós csak ők annyira jol csinaljak h nem veszed észre,előző
2017. okt. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az icon is ker penzt?
2017. nov. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!