Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Érdekel a modellkedés, és az...

Veda77 kérdése:

Érdekel a modellkedés, és az Icon Modell Management szimpatikusnak tűnik. Szerintetek van esélyem náluk?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok 176-178 cm, derekam: 64 cm, fenék: 96 cm, mellbőség: 82 cm.

Inkább arra lennék kíváncsi, hogy testileg megfelelek-e, az arcomon úgy sem tudok változtatni, és ha eljutok odáig akkor úgy is ők döntik el, hogy látnak-e bennem fantáziát vagy sem. Ha úgy gondoljátok, hogy még van mit dolgozni a testemen, az sem probléma, akár leszerződtetnek akár nem, akkor sem mehetek még külföldre, szóval van egy pár évem még.

Köszönöm a válaszokat!



#modellkedés #testi méretek
2017. szept. 26. 23:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Tőlük kérdezd szerintem.

Nem sokat számít, hogy mi mit mondunk, vagy gondolunk.


Elmész a honlapjukra, majd írsz nekik egy mailt, vagy telefonálsz, hogy mi a felvételi folyamat náluk és utána azt csinálsz amit jónak látsz.

2017. szept. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A magasságod ideális, a méreteidből le kell faragni, de ebben úgyis segíteni fognak, ha alkalmasnak találnak.
2017. szept. 27. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az Icon mindenkit felvesz, úgyhogy biztos van esélyed. Arra készülj, hogy egyből külföldre akarnak küldeni, úgyhogy hamar le is fogsz morzsolódni. Bocsi, én csak azt hallom róluk, hogy nagyon bunkók, szerintem máshol próbálkozz, ahol segíteni fognak a sport kiválasztásában is.
2017. okt. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
magasság okés, a derekad és a csípőd nagy. Alsóhangon 6 kilót kéne fogynod: Ehhez futni kellheti 4x 40 percet és egészésgesen étkezni.
2017. okt. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!