Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hol tudnám magam kipróbálni,...

Hol tudnám magam kipróbálni, mint aktmodell? (férfi)

Figyelt kérdés

Akár fotózás/rajz/festés is érdekelne

Nem nagyobb közönség előtt, de pl. egy adott "művésznek" modellt állnék szívesen.

22/F


2017. okt. 27. 12:32
 1/2 piriiiii ***** válasza:
100%

Én a Képzőművészeti Egyetemen tanulok, ott mindig híján vannak a diákok a megbízható, kitartó modelleknek, akik az aktot is vállalják.

A legtöbb művészeti iskolában kellenek modellek, akt meg a felsőoktatásban inkább (művészeti középiskolában is tanultam, ott kb az utolsó (ötödik) év végére volt, hogy a nő levette a melltartóját egyetlen alkalommal, és akkor sem többet, a bugyi maradt).

Fotózni és rajzolni is egyaránt szeretek, aktot fotózni még nem fotóztam, biztos ott is fárasztó a művész kénye-kedve szerint létezni, de tuti, hogy könnyebb, mint a rajzos modelleknek, mert ott legalább félórákat kell ugyanolyan pózban lenni, és annál jobban szeretnek, minél kevésbé esel bele a pózba, azaz minél kevésbé változik meg a tartásod, ahogy fáradsz. Nyilván lehetetlen teljes szoborrá válni és ugyanúgy tartani a kezet, lábat, fejet végig, de egy rossz tartású, gyorsan elgémberedő embert nem szívesen látnak.

2017. okt. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekel
2022. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!