Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek ez lehetséges...

Szerintetek ez lehetséges hogy egy ilyen duci csaj úgy le fogyjon hogy modell legyen?

Figyelt kérdés

Nemrég hozta fel egy oldal hogy 40 valamennyi kilot fogyott par honap alatt és nem is akárhogy néz ki utánna. Ez csak szerintem kamu?


[link]



2017. okt. 27. 23:25
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
nem feltétlen kamu, ha bírja a bőre a fogyást kinézhet így, de nem fogadnék rá
2017. okt. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Ez nem 40+ kg fogyás volt, max 20, vagy még annyi se. Eleve jó homokóra alkata van a csajnak, a combjai nem lettek sokkal vékonyabbak, csak jó a beállítás az "utána" képeken (a nyújtózkodós póz legalább mínusz 5 kg), főleg hasról adott le.
2017. okt. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs ez 40 kiló, nem volt extrém tülsulyos az első képeken sem, az első képeken szerintem jobban néz ki, csak direkt előnytelenül van felöltözve hogy nagyobb legyen a hatás.
2017. okt. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Sicman99 válasza:
Az akaraton múlik
2017. okt. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem gaz hogy tehen letere is ugy oltozkodott mintha modell lenne..
2017. okt. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
52%
Utolsó ez kicsit csúnya volt.
2017. okt. 28. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!