Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » 15 éves vagyok, szeretném...

15 éves vagyok, szeretném kipróbálni magam az Attractive modellügynökségnél. Tapasztaltabb lányok/fiúk véleményére lennék kíváncsi, megfelelő lennék-e? Többi lent.

Figyelt kérdés

172 cm magas vagyok, méretek 80-60-90 ha jól mértem. A bőröm nem a legszebb jelenleg, nincsenek aknéim de kisebb-nagyobb pattanások problémát jelenthetnek? 57 kg körül vagyok, szeretnék fogyni főleg combból. Megfelelnék szerintetek?

A második kérdésem pedig hogy ha jelentkeztem és behívnának, milyen kérdéseket fontos föltennem? És én milyen kérdésekre számítsak? Szeretnék felkészülten menni, mert idegenekkel kicsit félénk vagyok, és szeretnék jó benyomást kelteni.



2017. okt. 30. 11:44
 1/6 A kérdező kommentje:
Esetleg aki modellkedik/modellkedett, milyen diétát csináltál? Mit sportoltál? Vagy hogyan lehet olyan alakot elérni?
2017. nov. 2. 21:59
 2/6 anonim válasza:
Ha felmész az oldalukra akkor mindent részletesen leírnak első talalálkozás/kérdések stb.Legyél magabiztos és legyél önmagad.A bőrhibák idővel elmúlnak de az ügynökség is segít majd rendbe tenni mindent.Sok sikert!
2017. nov. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :))) Igen már néztem az oldalukat, csak arra lennék kíváncsi hogy pontosan milyen kérdéseket fontos feltenni. :)
2017. nov. 4. 23:54
 4/6 anonim válasza:
A legfontosabb kérdések,hogy mikortól tudsz külföldön dolgozni,a pénz keresés ill. Az iskola melletti dolgozás.Sok sikert! :)
2017. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)) Remélem sikerül majd ^^
2017. nov. 6. 22:48
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
172cm nagyon nagyon húzós. Én annyival mentem, amúgy elképesztő bunkók és lekezelők. Ők kerestek meg, de aztán úgy elvitték minden életkedvem hogy zavarban voltam a találkozón, anyukámat meg hiába vittem magammal (ezt is ők kérték), szegénnyel nem is beszélt senki, ott ült egyedül. :D A diaryhoz is hívtak már, elképesztő aranyos , de sajnos akkor még csak 170cm voltam ami kevés oda. :( Bár a 172 is, de ha nagyon különleges vagy és növésben lehet esélyed, persze kisebb méretekkel!
2017. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!