Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Magyarországon gyanítom férfi...

Magyarországon gyanítom férfi plus-size modellkedés esélytelen:D Vagy tévedek?

Figyelt kérdés

Asos.com plus size kollekcióját bemutató modellek alkatával egyezik meg a sajátom (vagy kisebb vagyok tőlük). Szeretem a sajátmárkás cuccaikat, egész jó lenne ha például a honlapjukon látnám viszont magam:D

Minden tekintetben elég alternatív kategória vagyok: tetoválások (igényes fajtából!), hosszú haj, ápolt szakáll, karakteres arc. Na igen és egyébként 187 magas vagyok, ahogy elnéztem kb ez az alsó határ legalja. Viszont külföldön még Rick Owens is alkalamzott plus-size modelleket, akiről soha nem gondoltam volna. Talán mintha terjedne a dolog. Lenne olyan ügynökség aki foglalkoztat efféle modelleket itthon?



2017. nov. 1. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Nem szeretnélek megbántani, de Magyarországon kevés férfiaknak szóló ügynökség van, nem hogy még plus size. Nôket se igazán foglalkoztatnak, de férfiakat még kevésbé. Meg lehet próbálni, de szerintem nagyon szerencsésnek kell lenned. Írhatsz a visage vagy az icon modellügynökségnek, de szerintem ôk nem foglalkoznak ilyenekkel.
2017. nov. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!