Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek megéri modellkedni...

Szerintetek megéri modellkedni? 19/f

Figyelt kérdés

Csináltattunk portfóliót, de mivel alacsony vagyok, 170 cm ezért nem tudom h megéri-e elkezdeni, mert eléggé drága ez a dolog és nem akarok pénzt pocsékolni.


[link]



2016. máj. 17. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:

Nagyon jó! Képen nem látszik, hogy nem vagy magas. De kifutón biztosan gond lenne.

Menj el egy ügynökséghez, hogy mi a véleményük. Vigyázz, ha valahol pénzt kérnek, az átverés!

2016. máj. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A modellkedés munka, nem kerül pénzbe. Neked fizetnek érte... Persze max fotómodell lehetsz, abból meg nem lehet megélni, szóval semmi értelme, csak időpazarlás amit normális munka vagy suli mellett elég nehéz összehozni mert egy rövidebb fotózás is több óráig tart +utazás. Portfóliót meg a legjobb munkáidból szoktak összeállítani, nem előre csináltatni, annak mi értelme lenne? Ezzel is átvertek kapásból már.
2016. máj. 17. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
K*va jól nézel ki!!! 😍😍😍
2016. máj. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Nagyon jól nézel ki! Király ez a fotó! Ahogy az előttem író is írta.

Ha magasabb lennél akkor neked biztos megérne. Jó az arcod és a tested a magasságod ami nem. Fotómodell még lehetsz,bár ebből nem lehet megélni. És neked nem kéne fizetni semmit ha beválogatnának,ahol pénzt kérnek az csak csalás. Ígérnek ott fűz-fát,de a végén nem lesz semmi.

2016. máj. 23. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
*fűt-fát😃
2016. máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez Mario Saraf!
2016. máj. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez Mario Te balfsz istenem...
2016. jún. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!