Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek a hot vip...

Mi a véleményetek a hot vip models hungary-rol?

Figyelt kérdés
Most találtam ra és nagyon kecsegtető ami az oldalukon van,lassan már túl szép hogy igaz legyen.Aki használja/használta kérem írjon akár privátba is mindent tudni akarok! :)

2017. nov. 8. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
26%
Szia! Én most is náluk dolgozom és minden úgy van, ahogy ígérték. Szuper meló, szabad vagyok, magam osztom be az időmet és szerintem nagyon jól lehet keresni. Én legalábbis soha nem kerestem még ennyit sehol. Ha még aktuális, akkor csak hajrá!
2019. febr. 27. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
27%
Ha nem vagy elég jó " qurva", akkor szándékosan csapdába csalnak, hogy amit dolgoztál, ne kelljen kifizetni. Ez olyan, ami az ő szerződésük ellen "sértő". Unokatesóm tavaly dolgozott nekik, így tapasztalat van. A cégnek nincsen egy hivatalos helye sem, hiába akarsz pereskedni velük.
2019. febr. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
36%
Az előző hozzászóló el van tájolva:) Vagy direkt ír valótlant. Én dolgoztam egy évet velük és most is van több barátnőm is aki velük dolgozik évek óta. Teljesen korrekt szerződést kötnek veled és még az adózásban is segítenek. Nekem nem kisebb könyvelőhöz küldtek mint a Magyar Könyvelők Országos szövetsége alelnökének a cégéhez. Velük vannak kapcsolatban. Ha csalók lennének akkor ez hogy lenne lehetséges?? Hogy csapdába csalnak? Ekkor baromságot :) Hogy a fenébe működnének több mint 17 éve, ha átvernék az embereket. Egyébként pedig hülyeség, hogy nincs székhelyük. Nézd meg az adatvédelmi tájékoztatójukat a weboldaluk alján és ott lesz a cég összes elérhetősége. Ha valakivel akarsz online modell munkát csinálni náluk biztonságban leszel és tuti nem fognak átverni. Ekkora hülyeséget :) Nem bírtam szó nélkül hagyni...
2019. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!