Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Milyen megbízható modellügynök...

Milyen megbízható modellügynökséget ismertek?

Figyelt kérdés
Szeretném magam kipróbálni a modellkedésben, főleg önismeret céljából. A méreteim jók hozzá (16L, több mint 180 cm, 54kg, sokszor kérdezték,hogy nem akarok-e manöken lenni, vagy modell?) Igazából mindkettő érdekelne, de nem tudom, hogy hol tudnék elindulni,nem ismerek megbízható ügynökségeket (az Icon Modell Management-től meg is kerestek,de nem sok pozitívumot olvastam róluk) ezért érdekelne, hogy milyen más ügynökségek vannak, akik nem dobnának rögtön a mély vízbe? Nyilván hosszú távon mindenkinek az a célja, hogy minél több pénzt keressen a modelleken, és mivel még nem látom át annyira, hogy hogyan működik ez az egész, így nagyon örülnék neki, ha valaki tudna mesélni a modellkedésről tapasztalatból.Tudom, sok ilyen kérdés van,de a legtöbbjük elég régi, és engem nem a az érdekel, hogy szerintetek jó lennék-e, mert itt a legtöbben ezt kérdezik, hanem hogy úgy általánosságban ki mit tanácsolna az elindulással kapcsolatban? Még annyi, hogy nem Budapesten élek, ez nem tudom,hogy mennyire negatívum...

2017. dec. 2. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! A következők Mo vezető ügynökségei, nagyjából sorrendben: VM, ICON, VISAGE, FACE,CRISP,OMG,DIARY, ATTRACTIVE.

ezek közül az Icont és a visageot nem ajánlom, iconnak több mint 100 modellje van, legalabbis annyit vallanak fel aztán ki tudja mi van még a háttérben :D Visagot meleg szívvel ajánlom ELKERÜLÉSRE. Crisp klassz és új, Diarynak profi az ügynöke(ő fedezte fel palvint) Facenél nagyon emberséges a vezető (sokrol ez nem elmondhato) Attractive mostanában eléggyengén muzsikál de profinak profi, OMG kicsit gyengébb ezeknél, de nagyon kedvesek és ha tényleg jo vagy onnan is sikeres lehetsz. Értelmesnek tűnsz, sok sikert de ne felejtsd el, hogy ez egy felszínes világ, kevés valódi értékkel.

2017. dec. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen a Segítségedet! A VM Model oldalán olvastam, hogy maximum 180 cm-ig keresnek modelljelölteket, gondolom 4-5 plusz centiméter már kizáró ok :(
2017. dec. 3. 10:47
 3/4 anonim ***** válasza:
idol
2017. dec. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
182 cm felett sajnos nem nagyon fogsz tudni dolgozni de próbáld meg az Attractive, Visage és Diaryt a többit felesleges.
2017. dec. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!