Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedni szeretnek! 170 kb...

Modellkedni szeretnek! 170 kb es 47 kg sztetek? Nagyon dagi?

Figyelt kérdés
2018. jan. 8. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Egy két 2-3 éves hullához képest zsírdisznó vagy, az élők között viszont gebe.
2018. jan. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2018. jan. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Metionin ***** válasza:
Számok alapján még vékony is, én 164 centivel vagyok 45 kg és még mindig jöhetne rám pár. Amúgy inkább a centiket nézik, a súly változhat attól fügően hogy mennyire izmos valaki. De bármelyik jobb modellgyűjtő oldalt megézed, le lesznek írva a centik.
2018. jan. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szeretnék én egy ilyen dagi barátnőt!
2018. jan. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Vizesaram válasza:
Nagyon vekony vagy. a kemenysepro is azt mondta hogy " a koromhoz kepest jol nezek ki.
2018. jan. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Hallod szerintem még a kis ujjam is dagadtabb mint te. Elég gebe vagy. Szerintem esélyed sincs
2018. jan. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hahahaha eselyem sincs? Modellnek pont h ilyen kell nem vagy kepbe
2018. jan. 11. 12:11
 8/15 DR. HOFFMANN GÉZA válasza:
Ha nagyon azt szeretnéd, hogy egyes férfiak a fotódat maguk elé téve önkielégítést végezzenek rá!
2018. jan. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 megadex válasza:
100%
Ha annyira vágod , hogy pont ilyenek kellenek modellnek , akkor mi a f.-nak kérdezed itt? Egyébként el vagy tévedve, már elmúlt az az időszak amikor a (minél jobban) zörgő csontkollekcio volt a modellek egyik fő ismérve. Változott a világ édes ! Ma már nem a girhes nők a keresettek. Esélyed persze lehet, csak az a gond hogy pici vagy ezzel a magasággal. Másra azért jó lehetsz még, vagy alsó kategóriásnak
2018. jan. 14. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Itt izélsz, hogy jajj, ez nagyon dagiii? Közben meg pontosan tudod, hogy egyáltalán nem az. Sőt, már túl vékony. Nem valószínű, hogy így modell lehetsz. Egyébként mit vársz, hogy majd itt hízelgünk neked? Bocsi, de nem. Rohadt gebe vagy. Ez már nem szép...
2018. jan. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!