Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Modellkedni szeretnék, valaki...

Modellkedni szeretnék, valaki ki tudná fejteni, hogy ehhez milyen lépések kellenek?

Figyelt kérdés

Szeretnék minél többet megtudni erről a témáról, hogy hogy lehet eljutni odáig, hogy hívjanak,befektetések,mit takar magába, stb.,mert ezt tudjuk nem csak úgy megy, hogy akarom és az vagyok.

Köszönöm a rendes válaszokat!



2016. nov. 3. 20:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Méreteidet és nemedet leírhattad volna, akkor tudnék segíteni
2016. nov. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

18 éves, lány vagyok, 58kg, és 170 cm magas

kell még valamit lemérnem?

2016. nov. 3. 21:36
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem epp a legszebb szakma, kiveve azoknak, akik befutottak.

El kell menni modelliskolaba, ott lesz lehetoseg kisebb szerepekre, fellepesekre, fotozasra menni, ha kivalasztanak es bevaltal nekik, akkor lehet kesobb is hivnak. Azonban ez az iskola fizetos, min. 100e Ft, vagy mar megtobb.

Sok mulik a kapcsolatokon is, es persze, hogy mennyire vagy szep, formas, nameg mire vagy hajlando 1-1 lehetosegert, igen itt akar arra is gondolok.

170 cm-el ne nagyon szamits kifutos munkara, inkabb fotozasra vagy reklamfilmre, ha olyan az arcod.

2016. nov. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2016. nov. 3. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Eléggé határeset a magasságod de egy próbát tehetünk, írj privátot :)

(els válaszoló voltam)

2016. nov. 4. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
írtam :)
2016. nov. 4. 21:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!