Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellek, illetve modellkedni...

Modellek, illetve modellkedni vágyók: mi az oka annak hogy ezzel szeretnétek foglalkozni? Miért jó abból megélni hogy "látszotok"?

Figyelt kérdés

Azon túl hogy a modelleket azért fizetik, mert látszanak, ki miért megy/menne el modellnek? Miért vonzóbb mint a továbbtanulás vagy egy szakmai karrier?

Ha elcsíptek egy jól fizető szerződést, abból megéltek egy darabig, de mi lesz 40-50 évesen?


Lehet a kérdésem provokatívnak tűnik, de tényleg érdekel hogy mik a motivációitok?


2018. jan. 10. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Én egyszerűen szeretem. Ha már ilyen könnyen lehet egy kis pénzt keresni csak azzal, ahogy kinézek , kihasználom.

Szeretnék tovább tanulni, nem ez lesz a fő foglalkozásom.

18/F

2018. jan. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Minden korban el tudod magad adni, mint modell. Nincs olyan, hogy kiöregedés, bármelyik korosztályban lehet modellkedni.
2018. jan. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, nem csak azért fizetnek, ahogy kinézek... És azért, hogy úgy nézzek ki, hogy megfizessenek, eléggé meg kell dolgozni.

Emellett nem elég az se, hogy megvannak a külső adottságaid. Sokat kell tudni ehhez is. Például több nyelvet beszélek, különben nem alkalmaznának külföldi munkákra. Sok a szabály nálunk is.

Egyébként,igen szeretem csinálni.

És senki nem mondta, hogy emellett nem lehet tovább tanulni. Levelezőn simán megoldható.

Attól még, hogy modellek vagyunk, nem vagyunk hülyék. Se örömlányok, ha értitek... ha már itt tartunk, mert azt is hallottam már.

2018. jan. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látják hogy jobb vagyok mint a szembejövő,mindemellett motiváció számomra ez az egész :)
2019. jan. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!