Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lehetek igy modell?

Lehetek igy modell?

Figyelt kérdés
175cm,68kg,csipo:90cm,derek:76cm,mell:105cm (a derekamon meg a sulyomon meg dolgozok tudom h a 90 60 90 lenne az idealis), tegnap jelentkeztem egy ugynokseghez es egybol valaszoltak is h varnak es h megbeszeljuk h melyik reszlegukon tudnek modellkedni. De nagyon izgulok mert en nem erzem magam eleg jonak hozza, de kis korom ota szeretnek mar modellkedni es nagyon szeretnem ha ez osszejonne.
2018. jan. 11. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:

A derekad, súlyod meg melled sok, csípőd jó lenne.

Nem tudom milyen modellügynökséghez jelentkeztél, de ha valami ICON féléhez, akkor meg se lepődöm, hogy behívtak... Már kb mindenkit felvesznek.

Ja, az meg mi hogy "melyik részlegen" tudnál modellkedni? Ha úgy értették, hogy fotó- kifutó stb, akkor jó nagy átb*szásban vagy benne, ugyanis NORMÁLIS ÜGYNÖKSÉGEKNÉL NINCS MEGHATÁROZVA, HOGY KI HOVA MEGY!!!

Ne haragudj, de a leírt méretek alapján szerintem nem lesz belőled modell, ha csak le nem fogysz és formásodsz. Lehet, hogy megvan a szép kis karakteres arcod hozzá, de az nem elég.

2018. jan. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jo hat enis azon vagyok h lejebb menjen
2018. jan. 11. 04:22
 3/5 anonim ***** válasza:
De fogd mar fel hogy addig nem lehetsz normalis modell, ameddig nem felelsz meg a kriteriumoknak
2018. jan. 11. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Mi lenne ha normális életcélt választanál?
2018. jan. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanuljál azzal többre mész mint ilyen bolondságon gondolkozzál.
2018. jan. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!