Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogy tudnák modell lenni?

Hogy tudnák modell lenni?

Figyelt kérdés

Milyen adottságokkal kell rendelkezni, és milyen kisebb szépséghibák fogadhatóak el?


Szeretném kipróbálni ezt a dolgot is mert úgy érzem nekem ez szórakoztató lenne.

Viszont szeretném tudni hogy tényleg mik az alap elvárások, hogy ne zuhanjak padlóra ha nem sikerül.


Az osztálytársaimmal alakítottunk egy együttest, viszont el kéne döntenem hogy melyiket választom mert az már hogy néz ki hogy egy rock együttesben zenélő csaj modellkedik, és fordítva.


Több oldalat is olvastam de ott csak az átlagról beszélnek.

Ha valaki tud segíteni ebben az ügyben szívesen küldök magamról adatokat, akár képeket is privátban.


2018. febr. 8. 11:18
 1/3 A kérdező kommentje:

És még valami


Mit takar magába az hogy fotogén? Hogyan tudom eldönteni hogy én az vagyok-e vagy nem?


Olyan lányok is lehetnek modellek akik kevésbé szeretnek fényképezkedni társaságban (viszont ha egyedül vagyok itthon simán több száz szelfit is csinálok)?

2018. febr. 8. 11:28
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az előző 64337895 ugyanilyen kérdést, ott választ is kapsz.
2018. febr. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
172 cm a minimum magasság, minimum 14 éves max 21. A csípőd 90 cm alatt kell legyen. A fotogén arcról majd ők döntenek. Jelentkezz a Crisp, Vm, Attractive, Visage, Face ügynökségek egyikéhez
2018. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!