Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van olyan ügynökség akit...

Van olyan ügynökség akit érdekelne?

Figyelt kérdés

Milyen adottságokkal kell rendelkezni,és milyen kisebb szépséghibák fogadhatók el?


Szeretném kipróbálni ezt a dolgot is mert úgy érzem nekem ez szórakoztató lenne.

Viszont szeretném tudni hogy tényleg mik az alap elvárások, hogy ne zuhanjak padlóra ha nem sikerül.


Az osztálytársaimmal alakítottunk egy együttest, viszont el kéne döntenem hogy melyiket választom mert az már hogy néz ki hogy egy rock együttesben zenélő csaj modellkedik, és fordítva.



13 éves vagyok. nem vagyok az a nagyon vékony lány((mell bőség 84, csípő bőség 63, derék bőség 86)), de mivel szeretnék modellkedni mostanában próbálok odafigyelni az étkezésre, rendszeresen sportolok hogy megtarthassam legalább azt az alakom ami van.


Azon kívül szőkésbarna hajam, kék szemem van (szemüveges vagyok), 55kg, 165cm( tudom lehetnék magasabb is de...)


Még mit hagytam ki??


És még olyan kérdésem lenne, mivel említettem hogy együttesben játszom, nyárra levágattam a hajam (most minden erőmmel azon vagyok hogy növesszem) és be festettem vörösre ( ez már viszonylag kikopott a hajamból) Ez baj??


2018. febr. 9. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Írj rám és írok neked pár dolgot a modellkedesrol:)
2018. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Sajnos a 165 cm komolyabb modellugynoksegekhez nem nagyon lesz eleg, de meg novesben vagy, par ev mulva valoszinuleg magasabb leszel es taan elered a 172:/173-at.:)
2018. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És hogyha például pár hónap múlva szeretnék modellkedni, akkor ők nem tudnak ugyanezzel az indokkal elfogadni, hogy még úgy is nőlni fogok??
2018. febr. 10. 09:01
 4/4 A kérdező kommentje:

Amúgy bocs elírtam

((mell bőség 84, derék bőség 63, csípő bőség 86))

2018. febr. 10. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!