Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Szerintetek az Art Models...

Szerintetek az Art Models tényleg felvesz vagy csak kamu?

Figyelt kérdés
Instagramon írt nekem egy Viola Eszter és megkérdezte, hogy akarok-e modell lenni. Erre mit írjak vissza és vajon tényleg felvesznek?

2018. márc. 14. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem kamu, tényleg ő az egyik vezető. Ha érdekel a modellkedes akkor nyugodtan írj neki vissza, hogy igen, szeretnél modellkedni. Ezután be fognak hívni személyes találkozóra, és ha ott tetszel nekik, megfelelő a magasságod, akkor fel fognak venni. Ha rad irt, akk valószínűleg alkalmasnak találnak, de ennyiből még nem következik hogy fel is vesznek, előbb meg kell nézniük élőben is+személyiség, pozitív kisugárzás, hozzáállás is fontos.

Viszont ez egy jo esély hogy elkezd ezt a szakmát, ha komolyan gondolod vágj bele.

Ha van kérdésed nyugodtan írj privit:)

2018. márc. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ne az Artot valaszd. Nezz jobban korbe.
2018. márc. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Utolsó biztos nem szakmabeli, tekintve hogy nem tudta indokolni se a véleményét:)

Az Art Models a top ügynökségek közt van, a fás hídon weekre, külföldre is járnak tőlük modellek, és nívósabb címlapokat, kampányokat is kapnak, külföldön és belföldön egyaránt. Minden ingyen van náluk, ami az elindulashoz kell mert ha felvesznek(a személyes találkozó után látnak benned fantáziát), akkor ezt majd bőven visszakeresed.

Engem nem vettek fel, de ennek ellenére csak pozitívat tudok rola nyilatkozni.

2018. máj. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
*fashion :)
2018. máj. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!