Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Elite cam models?

Elite cam models?

Figyelt kérdés

Teljesen kilátástalan helyzetben érzem magam. Átlag, magyar családból származom, bár többnyire sajnos elég nehezen élünk meg. A gimit se tudtam befejezni, fájt is miatta a szívem, de anyagi okok miatt ott kellett hagyjam. Eddig raktárosi, gyári melóból éltem, de fizikailag teljesen kicsinál. Igen, tudom, aki nem tanult megérdemli, és stb..

De teljesen kikészültem, olyannyira, hogy már olyasmi fordult meg a fejemben, amit én se hittem volna. Nézegettem modell/ webcam-os munkákat ( elég jól nézek ki, ha összekapom magam) s ráakadtam az elitecammodels oldalára. Minden, amit írnak, eléggé jól hangzik, de pont ezért gyanakszom. Szerintetek ez nem átvágás? Tényleg jók a kereseti lehetőségek? Főleg olyanok véleménye érdekel, aki dolgozott ott, vagy hasonló cégnél. Kérlek, a negatív, ócsároló kommenteket tartsátok magatokban!



2018. ápr. 25. 13:38
 1/2 anonim válasza:
Szia,engem is èrdekelne, kipróbáltad esetleg?
2018. szept. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de hátha valakit még érdekelnek a tapasztalatok… Aha, ELIT cam models, meg havi egy millió. Mese habbal. Nehogy bedőljetek ennek a kamunak. Egy barátnőm volt náluk így tapasztalat van bőven… Sajnos csak rossz! Webkamerás munkát csakis otthonról csináljatok csajok! Semmi szükség a stúdiós lehúzásokra meg a fölösleges rizikókra. Stúdiókban már csak a naív, vagy tájékozatlan lányok dolgoznak, akiket még be lehet hülyíteni.
2020. dec. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!