Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mennyit kéne még fogynom? Az...

Mennyit kéne még fogynom? Az izom elfér ebben a szakmában? Hol lenne érdemes elkezdenem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok(lány),160 cm,és 49 kg(3 nap alatt hasmenéssel fogytam le 52 kg-ról). Neten olvastam,hogy 163-165 cm-hez 46-48 kg,akkor nekem olyan 43-44 kg az ideális. Rendszeresen sportolok,az izomzatom elég fejlett,erről le kéne mondanom ha modell szeretnék lenni?

2018. ápr. 30. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az izmod, hanem a magasságod miatt kétséges a dolog. Ennyi idősen már magasabbak a beválogatott lányok.
2018. ápr. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
nem szeretnélek elkeseríteni,de semmi esélyed! 170 cm alatt lehetetlen!
2018. ápr. 30. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
tudom a magasság eléggé mérvadó,de mivel ebben a korban növök a legtöbbet talán van némi esély.márciusban lettem 13,szóval annyira nem számítok öregnek :D
2018. ápr. 30. 14:22
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A modell lányok 13 évesen már 170 köeül vannak..voltak. Nem neked való ez. A szüleid magasabbak mindketten 180-nál? Akkor még van esélyed. vagy menj el csontmérésre, hátha mondanak valami okosat. Egyébként nem a súly számít, hanem a csípő méret körben a feneked legszélesebb pontjánál nem lehet több mint 90 és kevesebb mint 86.
2018. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
soha nem fogják megmérni hány kiló vagy, de ha szerinted normális hasmenéssel fogyni akkor a nem neked való a modellkedés
2018. máj. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

-a magasságot nézik, meg az alakodat. A súlyt konkrétan nem. Te se azt nézd, mert semmi értelme. Persze nem arról van szó hogy valaki 100 ki tud nézni ugyanúgy mint más 50 kilóval, de 4-5 kilón vacakolni értelmetlen.

-hasmenéssel ne fogyjál, csak a vizet veszted el a szervezetedből, káros, és a súly is jó eséllyel visszajön legközelebb amikor megint normálisan eszel és iszol.

-a sport sose baj, nyilván nem kell izomkolosszusnak lenned, de nem kell full nullázni a sportot. Szerintem még csak visszáb se kell venni, de te döntesz.

2018. máj. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
12 éves korom óta nem nőttem, szerintem te sem fogsz
2018. szept. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!