Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Lenne esélyem a modellkedéshez?

Lenne esélyem a modellkedéshez?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és 171 cm. A magasságom megvan hozzá(még tudom, hogy nem, de 1-2 centit biztos, hogy növök vanak akik azt mondják, hogy 175 cm alatt nem úszom meg :'D). A csípőm is jó 90 centivel. A ,,mellem" 82 cm. Ez is megfelelő, viszont 67-es derekam van...ez nagyon borzalmas? Lehetetlen lenne? Tudom, hogy az arc is számít. Barna hajam van, a vége nyáron mindig kiszőkül. A szemem zöldes-barna. Elálló füleim vannak...amiket utálok. A bokám sem olyan vékony, de nem durva, főleg, ha magassarkúban vagyok. (Nem szoktam hordani, csak megnéztem, mert azt mondták, hogy úgy vékonyabbnak tűnik) Ha ez számít, bár valahol azt írták, hogy ezt nem nézik 53-54 kg vagyok.

És még az lenne a kérdésem, hogy hogyan mondjam meg anyukámnak. Nagyon félek tőle, hogy mit fog szólni, mert mikor legutóbb felhoztam, hogy a modellkedés tök jó, meg, hogy én is kipróbálnám, azt mondta, hogy nem érti mi a jó ebben, és, hogy ez hülyeség. Esetleg aki modellkedik, hogy mondta ezt meg?

És a Diary meg az Attractive jó döntés lenne?

Légyszi ne gyertek azzal, hogy minden korombeli kislány modell akar lenni, és, hogy hülye vagyok. Van B tervem is, sőt C, D, és még sok másik is.

Előre is köszi :3



2018. máj. 7. 17:34
 1/4 anonim ***** válasza:
küldj képet ha gondolod én modell vagyok. Először is a derekad nagyon sok és a 171 cm-hez a csípőböl is le kell faragni, akkor fogsz optikailag jól kkinézni. A diary-t nem ajánlom, sehol nincsenek a modelljeik, csak az olivia csinált bármit is valaha de már ő is elsüllyedt. További ügynökségek az attractive-on kívül a vm, face, visage, crisp, omg, icon :)
2018. máj. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ
2018. máj. 8. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Jó döntés lenne, de érdemesebb lenne nekik elküldeni a képeidet, akik szakemberek, mint itt idegeneknek...Sok sikert!
2018. máj. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. máj. 10. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!