Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Kik számítanak itthon befutott...

Kik számítanak itthon befutott modellnek? (nem commercial lányok érdekelnek mint palvin)

Figyelt kérdés
olyanok, akik kifutókon vannak és gyakran. Csak én nem hallok felőlük semmit?
2018. júl. 3. 21:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy ilyesmi modelekre gondoltál-e, de nekem Vanessa Axente és Mihalik Enikő jutott eszembe, akik híresek világszerte.
2018. júl. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Rajzák Kinga, Srej Zsófia.
2018. júl. 4. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kondás Kata
2018. júl. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de mihalik meg axente inkább commercial nem fashion weekeznek, kondás katarol semmit se hallottam még megnéztem instan és nem csinál semmi jelentőset:C srej zsofi már rég nem aktiv rajzak kinga meg nem itt él... akkor most nincs senki?
2018. júl. 5. 16:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Axente Vanessa nem commercialos modell...Nem tudom mi számít neked gyakrannak; Gaultier, Céline, Valentino, Prada csak néhány név azok kozul a divatházak közül, akiknek kifutóján Vanessa végigvonult. Rajzák Kinga pedig külföldön híres, külföldön él, de ettől még befutott és magyar származású
2018. júl. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%
Toth Laura
2018. júl. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
70%
Szilágyi Csepi, Nagy Evelin, Baczay Dalma
2018. júl. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Gonzales Jázmin, Molnár Babett, Pintér Kincső, Nagy Anett, Kiss Eszter, Breitner Mikolt
2018. júl. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!