Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Miért mondják azt hogy nincs...

Miért mondják azt hogy nincs olyan hogy "csak" fotómodell?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én eleve nem foglalkozom ilyen dolgokkal, és messze is áll tőlem ez a szakma, de a napokban valamiért elkezdtem nézegetni videókat a neten, és utánna olvastam kicsit a modellkedésről, és valahol azt olvastam hogy "olyan hogy csak fotómodell nincs". Akkor ha valóban nem volnának, mégis mivel magyarázzák a 170 centi alatt lévő modelleket? pl: Emma Watson, Kylie Jenner és stb. Tudom hogy náluk részben szerepet játszott az is hogy gazdagok meg híresek,de vannak 170 alatt fotómodellek is. Akkor valaki elmondaná hogyan is van ez? Mert ha jól tudom nagyon sok olyan modell van aki nem kifutókon járkál, hanem csak fényképezkedik.A válaszokat előre is köszönöm!:)

2018. júl. 22. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kylie, Emma max kampanyok modelljei, nem ugymond rendes modellek, akik kifutokon vesznek reszt meg bejarjak a fel vilagot egy honap alatt
2018. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Rendes modellnek Gigi Hadidot mondanam pl
2018. júl. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de vannak 170cm alatt lévők is, akkor ők mik, ha nem modellek?
2018. júl. 22. 20:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki az ?
2018. júl. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

itt vannak, mondjuk van köztük 170cm-es is de az is még belefér. Vannak gondolom még sokan fotómodellek 170cm alatt, csak maximum nem olyan híresek

2018. júl. 23. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!