Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mik a feltételek a férfimodell...

Mik a feltételek a férfimodellkedéshez?

Figyelt kérdés
Cső. Mostanában elkezdett érdekelni a férfimodellkedés, elég helyes arcom van és mondták már hogy lehetnék modell. De nyílván azért ez kevés. Itt gyk-n annyi külön infót találtam hogy összezavarodtam ezért inkább felteszek én is egy ilyen kérdést.Szóval: Mennyire legyen izmos a testem (már egy ideje gyúrok és kezd látszani)? Mennyi a korhatár? Hogy zajlik egy ilyen jelentkezés? És még egy, olvastam hogy kifutó modell 183 cm-től lehet az ember, én 172cm vagyok remélem még növök, de ezzel egy fotó/ruha/haj modell még lehetek? 15/f (nem 15 évesen mennék hanem 17+)

#férfimodellkedés #férfimodell feltételek #férfi fotómodell
2018. máj. 9. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
A profi modeleknél nincs olyan, hogy csak kifutó vagy fotó vagy haj modell. Univerzálisnak kell leno, magasnak és piszok jóképűnek vagy nagyon lányos arcúnak, esetleg edgy karakteresnek. Kidolgozott felsőtest is fontos, vagy szimplán skinnység, de 3 alak optimális. 184 cm a minimum magasság 192 a maximum.
2018. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nagyon fotogénnek kell lenni és csinosnak! Széles állkapcsod van és karakteres járomcsontod? Szép széles vállad van? Ezek azért kellenek!
2018. máj. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszokat. A testemenm még most dolgozok, kondizok és fegyencedzek, kondin belül mindenre gyúrok (lábra IS, csuklya, alkar is), arcom helyesnek, fotogénnek mondható, a szemöldököm állását szokták megdícsérni és volt már lány aki irigykedett rá. (mondjuk azt nemtom hogy ez jó e)
2018. máj. 9. 14:02
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Ne ess azért túlzásokba, ezeknek a modelleknek az izmosságán egy madárijesztő elröhögi magát. Az fontosabb lenne, hogy jóképű legyél, legalább is számukra... Bár nem hemzsegnek ezekben az ügynökség-zsűrikben a szépérzékkel rendelkezők, hemzsegnek viszont a modellek között a bűnronda figurák. Amikor kikiáltanak valahol olyat, hogy attól lesz szép valaki, hogy egykilencven magas, az már erősen árulkodik arról, hogy elképzelésük sincs a szépségről. Kíváncsi vagyok, hogy a Földgolyó 7,5 milliárdjából a másik 7 milliárdnál, olyan országokban, ahol egyhatvannál magasabb embert állatkertben se láttak, ott is elő lehetne-e adni ezt a 184 centit. Vagy akkor azokon a földrészeken nincs is modellkedés, mi? Mert nincs joguk hozzá. Magyarország pl. mért nem abba a 7 milliárdba tartozik? Már megint olyan helyen vagyunk csatlósok, ahol nem kéne...
2018. máj. 9. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
lol ez a modellkedés egyik fő motivuma. Ázsiába mennek innen a magas, szép emberek mert ott is ez az ideál de nincs kin reklámozni :D
2018. máj. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat. Zyzz féle test még belefér vagy már sok lenne modellkedni?
2018. máj. 10. 07:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Zyzz... Nyilván nem. Inkább egyedi arcú, magas, nyúlánk, kockahasú szálkás srácok kellenek.
2018. jún. 9. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!