Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Modellkedésből meg lehet élni...

Modellkedésből meg lehet élni Magyarországon kezdőként?

Figyelt kérdés
Barátnőm tegnap kitalálta, hogy szeretne modell lenni és , hogy nézegetett ügynökségeket meg ilyesmiket de konkrétan nem igen tud róla semmit. Ha jól tudom ez valami olyasmi , hogy visz be az ember nyers képeket ami nincs meg szerkeztve meg ilyenek és akkor elküldik tanfolyama ami x ezer forint és ha sikerül ni akkor mi történik ? Mert én valahogy úgy tudom elképzelni hogy van egy adott ügynökség és megkeresi őket egy adott cég aztán az ügynökség átküld a cégnek több száz lányt és abból ki választanak 5-10 lányt egy adott munkára. Meg alapvetően egy modell hol dolgozik mert szerintem barátnőm azt hiszi , hogy kifutókra küldik őket egyből. Valamint , hogy ez a tanfolyam dolog kötelező e ?

2018. szept. 29. 17:09
 1/4 anonim ***** válasza:
nem. egy modell tanfolyam pedig teljesen felesleges, ha felvesznek egy ügynökséghez ők mindent INGYEN megtanítanak, pénzt pedig úgy keresel hogy külföldre mész. de ez is lehet hónapok kérdése.
2018. szept. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
áltaálban elséként ázsiábs mennek a modellek aztán aki alkalmas europaba..:)
2018. szept. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem! Sok ügynökség van és sokan abból profitálnak ,hogy az álmodozók kifizetnek súlyos pénzeket egy portfólió fotózásért stb. 1000 ből 1 ha megél belőle többieknek sajna egy két alkalmi munka jut vagy annyi sem
2018. okt. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már elavult, vagy nem is volt általános. Egy barátom volt modell. Szerinte az előmenetelét nem a tehetség, vagy a szorgalom határozta meg, hanem az "egyéb nyújtott szolgáltatások". Ő úgy fogalmazott, hogy luxusprostinak használták őket.
2022. jan. 31. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!