Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Van itt valaki, aki már vopt...

Van itt valaki, aki már vopt a Stars of the future academy-n? Titrkrt is leszólítottak?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel vásároltam, amikor egy ismeretlen nő leszólított. Lesz valami "casting" amire szertné, ha elmennénk, de vannak kétségeim.. Először is debreceni vagyok, és tudtommal ez Budapesten van. Ha voltatok már, mi történik egy ilyen casting-szerűségen? Mibe kell menni? Érdemes egyáltalán? Teljesen zanácstalan vagyok...

2018. dec. 4. 22:18
 1/4 A kérdező kommentje:
*volt, *titeket. Bocsánat, telefonról vagyok, elég nehéz gyorsan pötyögni..
2018. dec. 4. 22:20
 2/4 ps/5 válasza:
63%
Az ilyenekkel vigyázni kell, legtöbb esetben csak lehúzásra megy,de elő fordulhat rosszabb is.
2018. dec. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Én már jópár ilyenen voltam, mert állandóan hitegetem magam, hogy "de ez most nem olyan" meg a hasonlók...


De általában ha casting van akkor az már rossz. A castingon ha továbbjutsz majd elfogják mondani a szüleidnek, hogy te mekkora tehetség vagy és kár lenne veszni hagyni, ezért most kicsit olcsóbban mint a többiek (kb.200-300k álatalában) jelentkezhetsz a tanfolyamukra aminek a végén kapsz egy oklevet, hogy elvégezted, de semmi állást, semmit nem biztosítanak.


Egyszóval egy nagy szívás.


Ha nem azt mondták volna, hogy casting, hanem, hogy pl röktön találkoznál egy ügynökkel, ő rögtön elmondaná a szüleidnek, hogy mit szeretne beletenni a szerződésbe, hogy lassan nehezebben fog menni a tanulás a sok utazás miatt ezért nagy valószínűséggel magántanulóvá kell válnod. Akkor azt mondom oké ha ezzel mennek oda hozzád. De íggy...

2018. dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
6 alkalmas tanfolyam, lehet fejlődni, mindenfélét tanulni, kicsit szélesedik az ember látóköre, esetleg lesz 1-2 munkája az embernek.
2022. febr. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!