Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudnátok ajánlani megbízható...

Tudnátok ajánlani megbízható ügynökségeket?

Figyelt kérdés

Egy ideje már járt az eszem a modellkedésen, de nem jutottam el odáig, hogy valahova is jelentkezzek.

Nine castingot ajánlotta az egyik ismerősöm, aki évekig ott modellkedett, viszont az Pesten van, én pedig Debrecenben élek, így ezt nehéz megoldani...


Persze ez nem változtat azon, hogy jelentkezzek oda, ha máshova nem tudok.


De azért remélem tudtok segíteni.



2019. jan. 6. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Visage Model

Gonsales Jázmin is náluk van és a legnagyobb divatmárkákkal dolgozik együtt.

2019. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Visage, VM, Icon, Attractive, Art Models.

Kb. ezek azok az ügynökségek, amik már jelentkeznek múlttal, és megbízhatóak.

2019. jan. 7. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Nine is elég jó, de mivel ők főleg reklámfilmekkel, sorozatokkal foglalkoznak, így ezt akkor javaslom, ha a fotózás és a kifutózás mellett a szereplés is érdekel.
2019. jan. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
VM, Crisp. Masokra sosem biznam a karrierem
2019. jan. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, bár én még mindig szívesebben maradnék a Nine-nál. Arról, ha valaki még tudna mondani pár dolgot, örülnék!
2019. jan. 8. 06:16
 6/8 anonim ***** válasza:

“Nem számít a magasságod, hajszíned, súlyod, bármilyen karakter vagy, vár szeretettel a Nine casting ügynöség Budapesten!“

Ez szerintem sok mindent elarul, bar semmi baj nincs vele, de az ugynoksegek amiket mi ajanlottunk, nem ilyen kaliberu karriert epitenek a modelljeiknek, meg a Nine inkabb csak hobbimodellkedessel foglalkozik, nemzetkozi karrier lehetetlen veluk. Ezt csak azert mondom, mert ha leszerzodnetek es kesobb meggondolnad magad es atmennel egy “full-time” ugynokseghez, borzaszto nehez lesz visszaepiteni a karriered.

Amugy en is videki vagyok (meg a legtobb lany is) es meg lehet oldani.:)

2019. jan. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2019. jan. 9. 07:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Visage Face Vm
2020. szept. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!