Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Mi a véleményetek a modellszak...

Mi a véleményetek a modellszakmáról? Elítélendőnek tartjátok aki meztelen képeket is bevállal?

Figyelt kérdés
2019. febr. 23. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Mindenki azt csinál a testével, amit akar. Tettei úgyis vállalnia kell a következményeket felelősséggel.


A modellkedés is ugyanolyan munka. Ha képes vagy rá és meg van hozzá az adottságod, csináld, ha ez az álmod.

2019. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez egy érdekes kérdés. Én nem csinálnám, de nem feltétlenül ítélem el, szerintem ezzel sokan így vannak. Ez teszi érdekessé. Pár éve egy lányt öngyilkos lett mert annyit piszkálták, hogy küldött magáról pucér képet a neten.

Tehát a meztelen képek akkor lesznek elfogadottak, ha mindenkivel megosztod és nem csak egy emberrel aki tovább küldi?

2019. febr. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
Én nagyon elítélem és lenézem. A szép, vagy sokszor szépnek mondott lányok kb. mint a prostituáltak, a testükből élnek és az is nagyon jellemző rájuk, hogy igencsak szeretik a pénz, a pénzes férfiakat. Ezért tartják lelketlen prostituáltaknak őket, akik 30 éves korukra, amikor már öregnek számítanak a "szakmában" mindent elkövetnek, hogy valami gazdag pali elvegye őket, szülnek 1-2 gyereket és már dolgozni sem kell soha többet, max. egyik üzletükből a másikba menni fontoskodni.
2019. febr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A modell arra való, hogy a ruhákat bemutassa. Ezért a meztelen modellnek semmi értelme. A modellkedés is egy munka. Amennyire utána olvastam, nem is olyan könnyű munka. Nekem jobban tetszene, ha "átlagos" nők lennének modellek. Ami a szigorù sztenderdek alapján kiválasztott modelleknek jól áll, egyáltalán nem biztos, hogy egy kevésbé tökéletes emberen is jól mutat majd.
2019. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Modellség is egy pénz kereseti lehetőség. Van aki nagyon szép és bátran vállal ruhás, vagy meztelen képeket.
2019. febr. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én nem tartom magam csinosnak,de gondolkodtam rajta már. 36N
2019. febr. 25. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

Nem tudom milyen ügynökségnél vagy, de ha a playboynak is csinálják a meztelen képeket nem pedig ismeretlen megbízónak, akkor lassan arról is meg fognak győzni a meztelen képeken túl, hogy elkezdj ügyfelekkel lekeküdni...


Modellkedésnek ruha nélkül nem sok értelme van, jól írja a korábbi.

Ezek a prostitúció előlépései. Dolgozik így rengetek "ügynökség".


A helyedben nagyon óvatos lennék.

2019. febr. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem rólam van szó...A lányomról!! És igazából én is azt gondolom, amit néhány válaszoló, a meztelenkedés a prostitúció előszobája és nagyon szeretném lebeszélni erről mert alig múlt 18!
2019. febr. 27. 20:46
 9/10 anonim válasza:

Egészséges lelkületű embernél semminek nem előszobája a modellkedés.

Egy csodás szakma, ha tényleg alkalmas rá.

Nagyobb a veszélye, hogy egy diszkóban csábítják el rossz emberek, mint hogy egy fotózáson. (gondoljatok bele, ugye igaz?)

Az önértékelésnek akár hasznos is lehet, mert a fiatal lány keresi a visszaigazolást, hogy értékes, hogy szép, kell valakinek.


A probléma a modellszakmával nem különbözik más munkahelyekével.

Természetesen hangsúlyos a szépség, a nőiség, a fotóssal a kapcsolat szükségszerűen más, bizalmasabb, mint egy irodai kollégával,

mert neki az a dolga. Régóta dolgozom mint fotós, de nem hallottam még az ismeretségi körben semmilyen visszaélésről.

Azt inkább a jó oldalának tartom, hogy sok barátság, szerelem születik a modell és kollégáik között a munkák kapcsán. (hol nem?)

Én kifejezetten kérni szoktam, hogy beszélhessek a szülővel még akkor is, ha már nagykorú a modell.

A szakmában aki tisztességesen végzi a dolgát, tudja, hogy az is beletartozik, hogy védje a modell biztonságát, a saját jóhírét.


A meztelen képekkel kapcsolatban kérdés, hogy milyen célból készülnek. Aktnak a kereskedelmi használata nem valószínű, tehát összefüggésében kell nézni a dolgot. Művészi aktokkal semmi gond nincs.

Kérdezzen utána a szülő, hogy mik a fotózás körülményei, ki a megbízó. Tényleg lehet,

hogy egy amatőr fotós akar olcsón peep-showt, és mindenképpen legyen modellszerződés,

amelyben szabályozva van a felhasználás és a jogok tulajdonlása, még akkor is, ha amatőr, vagy ingyenes a fotózás.


Persze kutyaütőkről hallunk, aki fotózásnak álcázza a csajozást, illetve ügynökségekről, akik alapdíjért vagy komoly pénzért regisztrálják, és elhitetik mindenkivel, hogy milyen sokat fog keresni, akkor is, ha nem szép

Aki prostituált lesz, az egyébként is az lesz, nem csak ha modellként dolgozik, és különösen nem amiatt.

Az valószínű, hogy aki modell-prostituált, annak magasabb a tarifája. :)

Figyeljetek oda, hogy kivel mit csinál, és nem lesz baj.


Az autózásra sem lehet kijelenteni, hogy halált okoz,

még akkor sem, ha adott esetben előfordul.

2019. febr. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
34%

Olvass el néhány visszaemlékezést amerikából, hogyan tartotta szóval az asszisztens a gyerek anyját, míg a másik megujjazta a másik szobában a 14éves gyereket.

Majd későbbi privát modellbulikon, hogy adtak neki drogokat majd dobták partyba...


Magyarországon mi van, nem tudni.


Van még egy jó interjú az "első szépségkirálynő a szocializmusban", a 17 éves lány szüleivel.


"A mi modelleinknek meg van mondva mindegyiknek kikkel kell lefeküdni, de a maga lányára nagyon fogunk vigyázni..."


Nem tudod elkerülni a perverz állatokat a hatalmi pozíciókban.

Amit tenni tudsz, hogy nagyon utána jársz az ügynökségnek, megtanítod a gyereked hogyan védje meg magát mindennemű zsarolástól, manipulációtól, és nem hagyod magára.

És ezeket megbeszéled vele is egyenesen.

2019. márc. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!