Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Hogyan zajlik egy fotózás a...

Hogyan zajlik egy fotózás a Nánási Stúdióban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, akik voltam a Nánási Pálnál fotozáson milyen volt? Mennyibe került?

Igazából minden tapasztalatot szívesen fogadok :)

Gondolkodom, mert elmennék szívesen, nagyon tetszenek a munkái.



2019. ápr. 29. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
hívd fel és kérdezd meg tőle, mert akik hozzá járnak fotózásra, azok egyáltalán nem biztos, hogy írkálnak itt Gyakorin. egyébként rákeresel YouTube-n, hogy Nánási fotózás, legalább egy videót fogsz róla találni, hogy milyen egy ilyen.
2019. ápr. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jelenleg Ázsiában vannak, így felhívni nem tudom. Persze, vannak neki asszisztensei akik ezt intézik tudom fudom...

Megnéztem a YouTubeot mielőtt a kérdést kitettem, de nyilván ott nem átlag emberek fotózásai vannak fent hanem híressègeké.

Engem egy teljesen átlagos, nem “celeb” fotózása érdekelt volna.

2019. ápr. 30. 10:23
 3/3 anonim ***** válasza:

az átlag, nem celebek nem mesélnek itt róla, hogy milyen volt. vagy mert ilyen emberek nem járnak Nánásihoz, vagy mert akik mégis járnak közülük hozzá, azok nem járnak ide válaszolgatni.

mivel Nánási elég nagy név és elég befutott, valószínűleg az árszintje és a naptára foglaltsága is elég nagy ahhoz, hogy bármelyik korábban említett ok érvényes lehessen.


és ha bárki bármit válaszolna itt erről, akkor sem tudnád meg soha, hogy vajon tényleg volt-e és valós tapasztalatokat oszt meg, vagy csak vetít, hogy bennfentesnek tűnjön. az ilyen névtelen, szöveges "élménybeszámolók" pont ezért nem érnek semmit, mert nem bizonyítanak semmit.


viszont, ha te elmész hozzá, mindenképp meséld el, hogy milyen volt! hátha a következő hasonló kérdést feltevőnek legalább segítesz vele.


és ha tetszenek a képei, akkor mindenképp legalább próbálj elmenni és minimum kérdezz rá nála, ne csak gondolkodj rajta, meg fórumokon érdeklődj, mert különben sosem fogsz eljutni a valós infókig és tapasztalatokig.

2019. máj. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!