Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » A fotózásról kérdeznék. Mi a...

A fotózásról kérdeznék. Mi a menete?

Figyelt kérdés

Kaptam egy fotozast ajandekba . Sose voltam meg.

Kaptam par infot hogy 5 ora hosszaig tart a fotozas kb. Nekem kell elvinni a ruhaim amit o valogat majd ossze. A hajam is nekem kell megoldani viszont a sminket o csinalja.

Elotte ne szolizzak,szortelenitsek elotte 1 hettel.. kuldenem kell magamrol egy egesz alakos es egy arc kepet ...

Mert kell ezt ilyen komolyan venni? Ezekre mi szukseg? Pl Nekem nincsennek jo rohaim.. nem sok mindenbol tud valogatni.. a hajamba nem marad meg fel oranal tovabb semmi,a szorom 1 het alatt siman kino.. eros fekete szorzetem van.. raadasul onbizalmam 0 .. laposnak erzem a fenekem is.



2019. jan. 15. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezt ennyire nyűgnek érzed, akkor ne menj el. Nem kötelező!


Ha két nappal előtte leszőrtelenítesz, szerintem az is jó.


Hány éves vagy? Ha meg lesz..rnának és sz..r képeket csinálnának, akkor még te lennél megsértődve, hogy erre pazaroltad a drága idődet. Azért veszi komolyan, mert EZ A MUNKÁJA!


Olyan ruhát vigyél, ami neked tetszik. És aludd ki magad, mert fárasztó nap elé fogsz nézni.

2019. jan. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Ahandekba kaptam csak elmegyek. 21 vagyok
2019. jan. 15. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:

annyira vedd komolyan, amennyire neked ez fontos. úgyis ajándék volt az egész fotózás, nincs semmi tétje a dolognak. legrosszabb esetlben lesz 1-2 semmi különös képed, amiket legfeljebb nem mutatsz meg senkinek sem. ha mégis jól sikerülnek, akkor meg örülhetsz nekik és büszkén mutogatod majd őket.

a szolizást, szőrtelenítést azért mondták, mert ezekre a bőr csúnyán reagál és ha a fotózás előtti napokban csinálod, akkor a képeken csúnyán nézhet ki a bőröd. a hajaddal vagy aznap menj el fodrászhoz, vagy előtte való nap, ha valami különlegesebbet akarsz erre az alkalomra, de az sem gond, ha csak a hétköznapi frizuráddal mész el, esetleg vigyél magaddal hajlakkot, ilyesmit, ha használsz és ha szükséges, ott megcsinálod helyben.


ruhákat viheted a sajátjaidat és olyan képek készülnek rólad, amilyen egyébként is vagy. ezzel sincs semmi baj, de ismerek olyan lányt, aki pont ezt csinálta egy csoportos fotózáson, de szerencsére egyik lány adott neki egy kicsit csinosabb, dögösebb ruhát (amilyet egyébként soha nem hord a csaj), de azóta is csak azokat a képeket használja, amik abban a ruhában készültek róla. lehet, hogy a ruha és smink kérdést érdemes átbeszélned néhány barátnőddel, akik ismernek téged, a stílusod, tudják, hogy mi áll neked jól, stb.

2019. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!