Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha kifakult egy nadrágom az...

Ha kifakult egy nadrágom az első mosásnál, azt nem veszi vissza a bolt?

Figyelt kérdés
Ez az ő hibájuk, vagy az enyém? Nem mostuk több fokon, mint ahogy kellett volna, meg semmi, mégis több árnyalattal világosabb, mint előtte. Egy drapp rövidnadrágról van szó. Kb életem rövidnadrágja volt eredeti mivoltában, és most nagyon szomorú vagyok, hogy pár alkalommal tudtam csak úgy felvenni, amilyen volt, szépen. Szerintetek nem lehetne kicseréltetni? (Ha ilyet lehetne, utána tuti csak kézzel mosnám)

2019. júl. 27. 14:49
 1/9 anonim ***** válasza:
88%
Be tudod bizonyítani, hogy betartottad a mosási útmutatót? Gondolom nem, úgyhogy tuti nem veszik vissza.
2019. júl. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Valaki, akinek tapasztalata is van?
2019. júl. 27. 15:13
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a legbiztosabb ha visszamész ahol vetted és elmondod a panaszodat.

nekem cseréltek már vissza pólót, ami első mosás után elhagyta a rányomott minta nagy részét.

mondjuk az is igaz, hogy ami ennyire ótvar anyag, hogy egy mosást nem bír, azt hagyni kell a francba. én is kidobtam már azóta, mert a csere ugyanúgy nem szerette a mosást.

2019. júl. 27. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Nem fogják visszavenni.
2019. júl. 27. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
Nem fogják visszavenni mivel többször használtad, nem tudod bizonyítani hogy megfelelő hőfokon mostad.
2019. júl. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy próbát megér, ki tudja, lehet te vagy a 10., aki visszaviszi, lehet hogy az anyaggal van a baj, vavy a tiéd volt selejtes. Én megpróbálnám:)
2019. júl. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem igen. Nekem volt már hogy egy szürke-bordó pulcsit kimostam 40 fokon, kiengedett a bordó és olyan lett az egész, mintha véres lenne. Már másnap visszavittem, kicserélték gond nélkül. New Yorkerben volt egyébként.
2019. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobb boltokban simán visszaveszik
2019. júl. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Végülis egy órával utána vissza is mentem, de a boltban nem volt már a méretemben belőle. Viszont összehasonlítottam az eredetivel, és bár kétségkívül fakult valamennyit, kicsit attól még túldramatizáltam, és annyira nagyon nem volt vészes a különbség. De hát az meg tény, hogy ami első mosás után ennyit veszít a színéből, az nem egy túl jó minőség. Vannak sortjaim, amik 2-3 év után fakultak annyit, mint ez a darab 1 mosástól. Mindenesetre úgy voltam vele, hogy az árát nem szeretném visszakapni, akkor már inkább hordom, mert azért így is tetszik. De ha a következő mosás után még fakóbb lesz, esélyes, hogy megmutatom nekik:D
2019. júl. 28. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!