Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, nők! Nektek milyen...

Lányok, nők! Nektek milyen színű kockás ingetek van?

Figyelt kérdés

Valamint csak karcsúsított, feszülősebb verziókat szerettek ebből az ingtípusból hordani, vagy hagyományos, laza, férfifazonúakat is?

A kérdés persze csak azokra vonatkozik, akik hordanak kockás inge(ke)t.

Légyszíves a korotokat is írjátok le.



#ing #favágóing
2019. júl. 28. 14:34
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

Fekete-fehér, piros-fekete, zöld-fekete, rózsaszín-fekete, kél-fekete

Kapucnis, szőrös bélésű, pulcsi ujjú, ujjatlan, mindenfélém van

Karcsúsított és nem karcsú, a nem karcsúsítottat csak kigombolva hordom vagy kötött pulcsi alatt begombolva

18N

2019. szept. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Én a bőfazonúakat részesítem előnyben, max. alá szoktam venni egy szűkebb pólót, trikót és kigombolva hordom vagy "összekötöm" alul ilyen gombócba a 2 oldalát. :D fekete-fehér, fehér-fekete, kék-fehér, pink-fehér van jelenleg, de lesz több is mert nagyon rá kaptam. :D
2019. okt. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Nekem karcsúsított van és piros-fekete-fehèr kockàs.

/L

2019. okt. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim válasza:

Minkét fazont szeretem, ha kényelmes ill. nem túl feszes/nem lóg, nem túl nagy.

Feszesből,egy rövidujjú, világosabb piros kockás van picike világoskékkel, patentos.

Van egy bő középlila kockás kicsi fehérrel és a kedvencem egy sötétebb lila-bordó, picit kevésbé feszes, de nem is bő fazon, ezüstgombos.

31 éves vagyok, 36-os konfekcióval, átlagos alkat.

2019. nov. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim válasza:
Előző vagyok. Lila bordó kék a legutóbbi.
2019. nov. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

karcsúsított, piros-fekete, hosszú ujjú, de nem feszül, mert attól agyfszt kapok, szerintem egy kicsit nagyobb a méretemnél.(ez egy vicces darab, legjobb barátomnak ugyanilyen színű-mintájú van, csak ugye férfiben)

férfi fazonú, fekete.fehér, hosszú ujjú, ezt öcsémtől nyúltam le, amikor kinőtte

zöld-kék-lila röidujjú, szintén fiú szabás, szintén öcsémtől

21/L

2019. dec. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim válasza:
14-es vagyok. Lett egy újabb: farmerkék-sötétebb kék kicsi fehérrel, hosszúujjú, jó hosszú maga az ing. Nem nagyon, de karcsúsított, ezüstgombos. Farmerdzsekihez betűröm.
2020. jan. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Két kockás ingem van, az egyiket az apukámtól, a másikat az öcsémtől nyúltam le. Az egyik fekete-fehér, a másik kék-fekete. Koszos munkákhoz, pl fák permetezése, festés, stb. hordom.
2020. febr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
Nekem van egy piros kockás, ami bő fazonú, hosszított. És egy zöld, ami szintén nem a legfeszülősebb, de sokkal jobban simul.
2020. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Ja mellesleg #19 vagyok és 18 éves :)
2020. ápr. 7. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!