Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker lányok, ti zenekaros...

Rocker lányok, ti zenekaros pólókból hagyományos férfifazonút, vagy karcsúsított verziókat hordtok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 15:07
1 2 3 4 5 6
 11/59 anonim ***** válasza:
90%

09:19

Jaj, hagyjuk már, majd pont ettől lesz nő egy nő :D Én általában női pólót hordok, ha megyek valahova, de otthon férfipólókat hordok, sokkal kényelmesebb, és nincs kint belőle a derekam, ha kettőt mozdulok. Azzal sincs szerintem probléma, ha valaki utcán hordja, azért ez nem valami megbotránkoztató dolog.

Hogy a kérdésre is válaszoljak, nekem egy női és egy férfi fazonú van, mindkettőt hordom utcára.

2019. júl. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/59 anonim ***** válasza:
2%

11.

Lehet magyarázkodni a tény az tény és max. Otthonra oké.

2019. júl. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:

12-es, te láthatóan nagyon szigorúan veszed ezt, hogy egy nőnek minden tekintetben 100 százalékban nőiesnek kell lennie mindig.

Érdekelne, hogy te mit tudsz nyújtani a másik oldalról férfiként? Mennyire gondolod magad férfiasnak? Megfelelsz -e azoknak az elvárásoknak, amiket manapság a férfiak felé támasztanak?

2019. júl. 29. 22:06
 14/59 anonim ***** válasza:
90%
Én karcsúsítottat. Sajnos az uniszex S-es is nagy rám, egyébként lehet hordanék férfit is, szeretem a lazább cuccokat, amik nem tapadnak rám szorosan.
2019. júl. 30. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
88%
Általában a férfi fazonút választom, kényelmesebb, pláne, hogyha pizsama felsőnek van szánva az adott póló.
2019. júl. 30. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 anonim ***** válasza:
92%

Meg azé jegyezzük már meg, hogy unisex pólót többfélét gyártanak.


"Női" pólót kevesebben hoznak ki és a legtöbb vagy áttetsző, vagy ilyen szutyok bordázott anyag.

2019. júl. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/59 anonim ***** válasza:
12%

Kedves kérdező!


Valóban komolyan veszem hogy egy nőnek igenis nőiesen kell kinézni pontosan azért mert egy férfitől is elvárják a férfias öltözködést,viselkedést és mivel ti vivtátok ki az egyenjoguságot így elvárható veletek szemben is pár dolog.


Otthon még elmegy ha valaki úgy néz ki ahogy de emberek között azért figyeljünk oda.

2019. júl. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/59 anonim ***** válasza:
95%
Fiam az egyenjogúság ott kezdődik, hogy döntési jogod van. Mindenki olyan rongyot teker a porhüvelye köré ami neki komfortos, az hogy XYnak mi tetszik az meg másodlagos mert a randomok fele amúgyse szeresse a mötörhead pólót ha karcsú ha nem 🤣🤣🤣
2019. júl. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 anonim ***** válasza:
3%

Értelmes okfejtés volt.


Ilyenek jöhetnek még!

2019. júl. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/59 anonim ***** válasza:
92%

A legtöbb pólóm férfifazonú, de van karcsúsított pólóm is.

#19, szerintem meg mindenki hordjon azt amit szeretne. Ha nekem a férfipólók tetszenek, akkor nem fogok nőit felvenni csak azért hogy neked tetsszen. És a férfipóló nem tesz egy lányt leszbikussá. Ha meg az, akkor sem az a lényeg.

2019. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!