Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rocker lányok, ti zenekaros...

Rocker lányok, ti zenekaros pólókból hagyományos férfifazonút, vagy karcsúsított verziókat hordtok?

Figyelt kérdés

2019. júl. 28. 15:07
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
10%
Ezt az eszmefuttatást ne feledd akkor sem ha majd egy férfi szereti a kényelem miatt női/nőies ruhákat hordani és emiatt itt a többség homározza pedig hát ő sem az...
2019. júl. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim válasza:
89%
Nekem van karcsúsított, meg van férfi fazonú. De bevallom,a férfi fazonúba jobban érzem magamat.
2019. júl. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 A kérdező kommentje:

Köszönöm a további válaszokat :)

A férfifazonú pólóitok mind fekete színűek? Passzosak rátok a méreteik, vagy kicsit bővebbek, lazák?

Ja, és milyen zenekarok szerepelnek rajtuk? :D


Jelencsétöröjééé, ne haragudj, hogy ezt mondom, de neked meg minden válaszodból süt a sértettség és a frusztráltság a nők felé. Valaki nagyon megbánthatott téged egyszer.

2019. júl. 30. 17:47
 24/59 anonim ***** válasza:
94%

Nekem mind fekete színűek a férfi pólóim, de ugyanúgy csinálnak belőle fehér / szürke alapút is. Egy mérettel nagyobbat szoktam venni, hogy biztos elég hosszú, lazább legyen, de ha a kérdés erre irányulna, akkor nem olyan rajtam, mint egy zsák. :'D

A Rockpincén szinte minden nagyobb bandának a pólóját megtalálod. Nekem Avenged Sevenfoldos, Mötley Crüe-s, Black Veil Brides-os, Skillet-es, Slash-es, Green Day-es és Judas Priest-esek vannak egyelőre.



#21:

Ha már pattogsz, akkor lehetne annyi eszed, hogy tudd, a melegek nem hordanak női ruhákat. A transzvesztiták veszik fel kényelemérzet miatt az ellenkező nem ruháit, de attól, hogy valaki transzvesztita, még nem lesz meleg. Nem fogja magát nőnek képzelni, hogyha az alappéldából kiindulva férfiről van szó. Jó példa erre a hírhedt filmrendező, Edward D. Wood Jr.

2019. júl. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
1%

24.


Van annyi eszem mert a meleg csajokra gondoltam mikor ezt írtam és konkrétan kockás ing az ismertető jelük, ezt meg nem a kisujjamból szopikáltam hanem itt írták.

Kérdező!

Igen megvetem a nőket, úgy mint mindenkinek van valami fóbiája amitől undorodik, hát nekem ez a faj...

2019. júl. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
91%
Attól nem lesz jobban igazad, hogy új fiókot csinálsz, és lepontozgatsz mindenkit. Miért nem fekteted ezt a sok energiát inkább valami hobbiba az utálkozás helyett? Nézhetnél mondjuk valami filmet, vagy menj sétálni, sokkal jobb, mint itt trollkodni.
2019. júl. 30. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 A kérdező kommentje:

"Van annyi eszem mert a meleg csajokra gondoltam mikor ezt írtam és konkrétan kockás ing az ismertető jelük, ezt meg nem a kisujjamból szopikáltam hanem itt írták."


Ezt légyszi linkeld már be, érdekelne.


"Igen megvetem a nőket, úgy mint mindenkinek van valami fóbiája amitől undorodik, hát nekem ez a faj..."


Igen, ez eléggé látszik.

2019. júl. 30. 20:33
 28/59 anonim ***** válasza:
94%

Kérdezőnek: általában férfi xxl-eset szoktam venni (mellesleg női m a méretem). Nem a kényelem miatt, mert ha a kényelem lenne az első szempont, akkor nem hordanék bakancsot és láncokat sem. Direkt betűröm mindig a farmerom ba a pólót hogy minnél nőiesebb legyen.ha nem tűrnéb be akkor tenyleg úgy állna mintha egy zsák lenne rajtam.

És annak az utálkozó hülyegyereknek: én is folyton kockásinget hordok, nem mellesleg fel is van hajtva a nadrágom szára. Leszbikus lettem? Nem hiszem

2019. júl. 31. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 A kérdező kommentje:
A korotokat is leírnátok amúgy, ha megkérlek titeket?
2019. júl. 31. 16:29
 30/59 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező:

Én a Mötley Crüe-s felhasználó lennék, 18 éves vagyok.



# 25

Még sincs, mert akkor tudnád, hogy nekik az a megnevezésük, hogy leszbikus. Az pedig marhaság, hogy külsőleg fel lehet ismerni az LMBT embereket, nekem is sok leszbikus barátnőm van, és se a személyiségükben, se a megjelenésükben nem mások semmivel se, mint egy hetero lány.

2019. júl. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!