Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 87-70-83 hogy kellene öltözköd...

87-70-83 hogy kellene öltözködnöm? 17/l

Figyelt kérdés

Mellbőség, derék, csípő.

A vállam sajnos elég széles, a karom pedig vastag. A combjaim is elég vastagok.

Mi lenne számomra előnyos viselet? 17/l



2019. júl. 30. 12:38
 1/8 A kérdező kommentje:
155 cm vagyok és 60kg
2019. júl. 30. 12:38
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Akkor kicsit túlsúlyos vagy. Én 175 cm-el vagyok 60 kg de kicsit fogyni szeretnék így is.
2019. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom, de nem ez volt a kérdésem.

Te pedig anorexiás is lehetsz ha még ezzel a súlyoddal is fogyni akarsz, nem nagyon hirdetném😅

2019. júl. 30. 13:09
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha a combjaid vastagok, akkor szoknyat javasolnek nadrag helyett, mivel alacsony vagy, ezert inkabb a terd felettig eröt, vagy a maxit. Tereld a figyelmet oda, amit a legelönyösebbnek tartasz magadon. Ha szeles a vallad, akkor a spagetti pantos toppokat kerüld, viszont a deneverujjuak jol allhatnak. Ha tudsz hordj magasabb sarku cipöt es, ha ragaszkodsz a nadraghoz, akkor legyen skinny, semmikeppen se egyenes vonalu, vagy trapez. Alulra reszesitsd a sötetebb szineket elönyben. Most kapasbol ezek jutottak az eszembe.
2019. júl. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, ilyesmire gondoltam: [link]
2019. júl. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%

Csador.

Ha nagyon vastagok a végtagjaid minek mutogatnád?

2019. júl. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Milyen stílust szeretsz?


Ha a karod köré mindenáron valamit tenni szeretnél, nem biztos hogy jó döntés. Sok esetben a takargatáspont felhívja rá a figyelmet.


Ami a legegyszerűbb, hogy menj végig a szekrényden és válogass ki mindent ami szerinted nem előnyös.

Mindent ami szorít, amiből úgy érzed kibuggyansz. Azt is ami ilyen sátor érzet, vagy amiben nem jó mozogni.


Keress hozzád hasonló alkatú divatbloggereket, youtubereket. Lesd el ők mit hordanak, és próbálj fel olyasmi darabokat.

2019. júl. 30. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem ruha nélkül tetszenél a legjobban!😍😋
2019. júl. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!