Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek hogy kéne öltözköd...

Szerintetek hogy kéne öltözködnöm?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni hogy rocker cuccokat(nem díszrocker vagyok mert a rock az életem)vagy cuki cuccokat hordjak.Mert mindkettő jól áll a komoly is meg a cuki is mert olyan baba arcom van+pici is vagyok(vagyis sztem a 160nemszámít túl magasnak...)
2016. dec. 7. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:
37%
Ha valódi rocker lennél, eszedbe nem jutna cuki cuccokat felvenni. Már ne is haragudj...
2016. dec. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Helyhez és alkalomhoz illően.
2016. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
amelyik a stílusod
2016. dec. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak egy újabb lány vagy a sok közül aki nem tudja eldönteni, hogy milyen stílust képviseljen...

Egyébként ha tényleg ilyen baba arcod van akkor inkább ne öltözködj rockeresen, mert elég hülyén néz ki szerintem ha valaki akinek baba pofikája van fekete ruhákba, láncokkal az oldalán mászkál mindenfele. Inkább maradj a cuki öltözködésnél.

2016. dec. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ahogy akarsz.


nálam valahogy a cukiság, a rap, meg a black metál is összefér, de olyan is van, hogy felveszek egy farmert, meg egy pulcsit. de ha én full rózsaszínben lennék, akkor se jelentene nekem kevesebb az,amit szeretem, illetve nem állna tőlem távolabb - mint ahogy egy plázacica is felvehet egy Mayhemes felsőt (remélem nem teszi :PP :D)

2016. dec. 7. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!