Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen karórát vegyek ilyen...

Milyen karórát vegyek ilyen öltönyhöz?

Figyelt kérdés

Kék öltöny. barna öv barna cipő, inget még nemtudom, az lehet valkami hozzá illő mintás, vagy maradok az egyszínű fehérnél.


Milyen karóra illik?


Barna bőr szíjra gondoltam, de nemtudom, hogy a számlap színe milyen legyen. Fehér esetleg?


2019. júl. 31. 20:22
 1/9 anonim válasza:
100%
A barna bőr jó,bár nekem egy férfin jobbam tetszik az ezüst óra,a számlap legyen fehér!;)
2019. júl. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezüst fém van, általában azt hordom, de néha nem árt a változatosság 😁
2019. júl. 31. 21:39
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Barna bőr szíj, ha az inged fehér lesz akkor a szamlap is legyen fehér. Viszont kék számlappal is jól nézhet ki az öltönyből kiindulva.
2019. júl. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam én is rajta, csak attól tartok, hogy a kék számlap és kék ing nem lesz összhangban. Viszont nem vagyok vizuális tipus, látnom kellene. 😁
2019. júl. 31. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor maradj a fehérnél azzal nem lőhetsz mellé.:)
2019. júl. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszi. :)


És esetleg abban tudtok segíteni, hogy ha az öltöny nem kék, hanem szürke lenne ( sötétebb ), akkor ahhoz milyen karóra illene? öv,cípő maradhat barna?

2019. júl. 31. 23:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem öv cipő inkább fekete és az óra ezüst vagy fekete bőr szíjjas legyen.:)
2019. aug. 1. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
55%

Én gyűjtőként meg órakedvelőként nem az öltözékhez szabnám az órát, és fordítva sem: legyen egy olyan órád ami klasszikus (Rolex Datejust, Submariner, Omega Seamaster, stb.) és bármit felvehetsz anélkül hogy ezen fájna a fejed


Ha pedig olyan körökben mozogsz ahol azt nézik hogy egy kék inghez kék divatórád legyen, akkor sajnálom de rossz körökben mozogsz

2019. aug. 1. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi

Utolsó.


Nem nézi senki, vagyin tudtommal nem. Viszont én szeretem ha harmónikus az egesz ruházatom. 😁

2019. aug. 1. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!