Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet Harry Potter-es...

Hol lehet Harry Potter-es ruhákat, iskolatáskát venni?

Figyelt kérdés
Vans nál láttam de ott iszonyatosan drága..jó a webshop is de csak olyat ami minőségi.ha van tapasztalatod vele azt elfogadom:)

2019. aug. 2. 17:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Van Facebookon Harry Potter Rajongói csoport és oda szoktak feltenni a tagok posztot hogy hol találtak különböző Harry Potteres holmit. Auchanban, Tescoban szokott lenni, tegnap láttam a Pepcoban pizsamát. Aliexpressről tudsz rendelni még hasonló termékeket, de 3 hónapot nyugodtan számolhatsz a kiszállításra. Én onnan rendeltem egy karkötőt, de sok más is van. Iskolatáskát nem láttam még. Keresgélni kell, majdcsak találsz valahol. Sok sikert.
2019. aug. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

ebay?


nyakkendőt ott vettem pl

2019. aug. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Budapest, Árkád. SINSAY bolt
2019. aug. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én legutóbb a Cropp oldaláról rendeltem egy pólót.
2019. aug. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
#3 én pár napja voltam és most nem láttam ilyesmit :/
2019. aug. 2. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat:)de azért még jöhetnek;)
2019. aug. 3. 09:11
 7/13 anonim válasza:
100%
én a LoveBug Vintage-ben (Budapesten a Margit körúton) láttam táskát, meg párnahuzatokat mindegyik házzal külön-külön. Van, hogy poszterek is vannak. Érdemes a facebook, vagy instagram oldalukat nézni. :)
2019. aug. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Tescóban nagyon sokszor vannak ilyen cuccok, pólók, pizsik - nekem három pizsim is van onnan. A Takkóban is gyakran vannak HP-s cuccok (már is, Marvel, DC, GOT), főleg a férfiosztályon, de nekem azok is tökéletesek. Sinsay-ben volt rengeteg, a webáruházból rendeltem, nagyon jó áron voltak, lehet, hogy már elfogytak, mert pár hete leárazva vettem, de azért érdemes megnézni.
2019. aug. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Emma45 válasza:
100%
Budapes,West End,alsó szint,Story shop
2019. aug. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Roxfordba
2019. aug. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!