Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Harry Potter rajongók! Melyik...

Harry Potter rajongók! Melyik oldalról érdemes Harry Potteres iskolatáskát és kitűzőt rendelni?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy olyan magyar oldalról ahol nem kerül többe a szállításki díj a terméknél.

2018. júl. 13. 08:28
 1/5 anonim ***** válasza:
80%

Ez attól függ, hogy milyen árkategóriájú és minőségű terméket keresel.

Azért itthon egy jobb minőségű, HP mintás táska simán van 10-15e Ft is.

Na már most ha egyszerre rendeled a kitűzökkel, ami pár 100 Ft-os tételek, akkor egy csomagban küldik a termékeket és csak egyszer fizetsz szállítási díjat.


Így már azonnal nem fog többe kerülni a szállítási díj, mint a termékek csoportja.


Bár én a helyedben inkább várnék picit többet és meglátogatnám az ebay-t valamint az aliexpresst.

Ugyanúgy vannak kitűzők, ingyenes szállítással.

Valamint táskák is, olcsóbban.

2018. júl. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!❤️❤️
2018. júl. 13. 11:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy kitűzőt a Story Shopban lehet venni, én is ott szoktam.
2018. júl. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
En wishrol szoktam ilyesmiket rendelni, olcsok a cuccok, jo minoseguek es viszonylag hamar megerkeznek
2018. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm💞
2018. júl. 17. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!