Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiatal srácoknak milyen...

Fiatal srácoknak milyen öltözködési stílusok vannak?

Figyelt kérdés

Pl.: deszkás, rocker, metálos, elegáns, stb.?


Igazából a nevükre lennék kíváncsi, hogy mik vannak, esetleg egy linket megköszönnék.



2019. aug. 4. 07:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Úgy hívják hogy egyenruha vagy fénymásolat.
2019. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
0%
Google a barátod.
2019. aug. 5. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Fiatal srácoknak nincs stílusuk. Választanak maguknak egyet az aktuális divat / trend közül, és azt hordják. Ami épp felkapottabb. Aztán megunják, és váltanak.

Aki meg "specializálódik", az meg azokat. Legyen az rocker, deszkás, meg a többi.

Változik náluk félévente, évente.


20-22 éves kor alatt kár stílusról beszélni. Ahhoz fel kell nőni.

2019. aug. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igazából én ezt elhiszem, de a kérdésem nem ez volt, hanem hogy mik vannak. Ezek szerint az itt válaszolók sem tudják. Hihetetlen, hogy ez annyira nagy nehézséget okoz valakinek. A kérdésem nem az volt, hogy stílust akarok találni, vagy hogy mennyire váltakozó x y nél, hanem hogy milyenek vannak. Pl.: ha lekellene írnom esetleg az ideálom, az egy klasszikus, romantikus stílusban öltözködő lány lenne, ilyesmire gondoltam, hogy milyen fajtái vannak. Igen google a barátom, de csak azt adja ki, milyen kiegészítők kellenek egy férfi ruhatárába, meg találd meg a saját stílusod, esetleg az elegáns stílus fajtáit dobja be, stb. De ha annyira sok minden van fent google-n, akkor esetleg nyomhatnátok egy linket.

Köszi.

2019. aug. 13. 02:15
 5/12 A kérdező kommentje:
Másrészt annyira felcsesz ez a “google a barátod” kommentelés. Ez az oldal mire van? Ezzel az erővel megis szűnhetne, és te miért vagy itt? Hogy ezt kommentelgesd?
2019. aug. 13. 02:16
 6/12 anonim ***** válasza:

Nem nem tudjuk, egyszerűen hülyeség amit kérdezel :D

Ez nem stílus... A stílus nem merül ki az öltözködésben... Én értem mire gondolsz. De az nem stílus... Deszkás stílus? Én régen deszkáztam. Deszka van a kezembe akkor már deszkás a stílusom? Mellé szembelógós hajam volt. Akkor most emos vagyok? Vagy melyik? Tehát katyvasz az egész kérdés. Nem mindig lehet valakire egyértelműen rámondani.

Valaki felvesz egy rövidnadrágot, meg egy fehér pólót, akkor szerinted az milyen öltözködési stílus? Semmilyen. Az volt otthon.


Ma pedig 25 éves vagyok, és abszolút nem olyan vagyok mint annak idején. Az egész ruhatáram megváltozott. Vannak közte elegánsabb, drágább, márkásabb darabok. A hajam is be van lőve. Teljesen máshogy kommunikálok emberekkel. Más a mozgásom is. Nagyobb lett az arcom :D. Minden más. Kezd kialakulni...


Fiatal korban kár stílust emlegetni. Mert nincs. Az mondjuk 18-20 év felett valakinél vagy kialakul, vagy nem.


Az, hogy valaki épp milyen aktuális trendek szerint öltözik, az nem stílus. Stílusnak része az öltözködés az igaz. De azon felül a stílusnak része a beszéd, a viselkedés, a mozgások, a megjelenésed stb,...


Amire te gondolsz... Emo. Punk. Hip-Hop-os / Deszkás. Rocker. Plázacica. Sportos. full casual. Hypebeast kis meleg gyerekek.... Van belőlük dögivel. Meg mindegyiket hívhatjuk ahogy akarjuk. De fiatal korban ez évente változik... Ez attól függ, mit aggatsz magadra. Ettől te nem leszel stílusos.


De miért kérdezed amúgy? Nem tudod eldönteni hogy mi legyél, vagy mi? Nem értem.

Az van, amiket látsz az utcán.

2019. aug. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Atya úr Isten. Minek írsz választ, ha csak okoskodni tudsz?? Ember itt élitek ki az okoskodós hajlamaitokat, mert a valóságban kuss van, vagy mi van? Hát nem hiszem el, hogy ha az ember kérdez valamit, nem arra válaszoltok. Plázacica öltözködési stílus pedig nem hiszem, hogy létezik.
2019. aug. 16. 12:50
 8/12 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem stílust akarok találni magamnak, de ha azt akarnék akkor sem hiszem, hogy itt valakiknek erről kellene pofàzni, mivel nem ez volt a kérdésem. A kérdés az, hogy mik vannak, nem érdekel hogy egy pár ember mi gondol, hogy ezt miért kérdezem, ne arról beszéljetek, mert NEM EZ VOLT A KÉRDÉS! Komolyan nem lehet megérteni? Szerintetek azért írtam ki ezt a kérdést?
2019. aug. 16. 12:54
 9/12 A kérdező kommentje:
Ne kössetek bele, mert az öltözködési stílus ennek a megfelelő leírása. Nem azt kérdeztem, hogy milyen stílusok vannak. Ezzel az erővel korszakstílusokat is írhatnátok. A stílus nem merül ki az öltözködésben, igen valóban, de én nem arra vagyok kíváncsi értsétek már meg.
2019. aug. 16. 12:57
 10/12 anonim ***** válasza:

Húha van baj...


Egyébként a 6-os egész érthetően megválaszolta.

2019. aug. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!