Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tudnátok olyan öltözködési...

Tudnátok olyan öltözködési tippeket adni, amitől laposabbnak tűnik a has és kicsit nyújtja az alakomat?

Figyelt kérdés
26 éves nő vagyok. 164 cm és 60 kiló. Has tájékra híztam meg csípőre az elmúlt pár hónapban. Szeretnèk olyan ruhàkat hordani amitől egy kicsit vékonyabbnak tűnök hastájékon, amíg nem fogyok.
2019. jún. 29. 05:51
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Az empire szabású ruhákat tudom ajánlani.
2019. jún. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mell alatt elvágott lágy esésű ruhák (A vonal vagy empire) de az egyenes szabású ruhák is tudnak nyújtani persze ha nem szoros és testhezálló darabok. Vagy esetleg próbálj a kivágással variálni ami máshova tereli a figyelmet (nem kell közönségesnek lennie elég hogy ha éppen hogy máshova tereli a figyelmet).

Esetleg a magas derekú nadrágok amik formálnak és elrejtik a nem kívánt részeket de nyújtanak rajtad.

Mivel alacsonyabb vagy vigyázz mert egy maxi ruhában könnyebben 'elveszel'. Esetleg egy telitalpú(nem tudom hogy állsz a magassarkúkkal) természetesen nem minden nap de 1-2x bőven belefér ha szereted és kényelmes.

2019. jún. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Skater szabasu ruha, ami minel rovidebb, annal jobban nyujt optikailag, sajnos ha mar terd kozelebe er, akkor inkabb osszenyom.
2019. jún. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

mellben szűkebb, lefelé kissé bővülő, A vonalú felsők és ruhák. akár dekoltáltak is lehetnek, mert nem sok a bő felsőkkel, nem prostis még :D ha hosszú a felső vagy ruha, felveheted leggings-el, de a lényeg, hogy alul akkor ne legyen bő ruha rajtad.

én szeretem a magas derekú nadrágokat is.

vagy bővebb szoknya szűkebb felsőrésszel akár.

hogy elvond a figyelmet a hasadról, viselhetsz feltűnő nyakláncot, fülbevalókat is.

2019. júl. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!