Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Levi's farmerek szerintetek...

Levi's farmerek szerintetek is túlárazottak?

Figyelt kérdés

Ma voltam márkaboltban, 15-20 ezerért legyen már minőségi érzete. Egy c&a-s 4ezer forintos farmer színvonalával vetekszenek. Vagy ezek csak a kelet-európai kollekció minőségei?


Pólóik viszont elég jók!



2019. aug. 4. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
26%

Nagyon egyszerű, nem kell megvenni had rohadjon rájuk!


Majd egy idő után mikor nem látszanak ki a főnök urak a felgyült kupactól akkor normális áron fogják kínálni.


Ez minden drága terméknél működne csak a magyarokban nincs összetartás az ilyen patkányok ellen.

2019. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Nem,az olcsó farmereim mindig kinyúltak,sehogysem álltak.A Levi’sek ugyanúgy tartják magukat,mint amikor megvettem őket.Nyilvan mint mindenhol vannak ott is rosszabb fazonok vagy minőségek,de azért korántsem az összes az.
2019. aug. 4. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Levi's farmert nem fogsz elnyüni. Az én kedvenc Levi's gatyóim 10-11 évesek, és semmi bajuk napi hordás mellett 10 éve.
2019. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A vintage levisek nagyon jók, az újak nekem, bátyámnak, barátomnak, és egyik barátnőmnek is csalódás volt, kinyúlt, már nem olyan mint rég. :( Szerintem nem ér többet.
2019. aug. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nekem is ez a tapasztalom, csak a nevéből él már meg.
2019. aug. 4. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!