Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kislányra miért kell fehér...

Kislányra miért kell fehér bugyit mutató ruhát adni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 4. 19:58
 1/4 anonim ***** válasza:
95%
Ilyet en is lattam rengeteget szerintem a szulok nem veszik eszre hogy a lanyuk bugyija teljesen atlatszik
2019. aug. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Mert sok szülő hülye. Egyesek undormány módon öltöztetik a gyerekeiket, kb. mint mikor meztelenül viszik strandra, az a halálom....
2019. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
39%
Azért,mert normális emberben semmit nem vált ki,ha meglátja egy kislány bugyiját ruhán keresztül.
2019. aug. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
21%
De idióták vagytok.Szines ruhán is átlátszhat a bugyi körvonala.Egyébként miért ne adhatnék fehér ruhát a gyerekemre?Nekem van ízlésem,nem fogom mindenféle rongyokba öltöztetni a gyerekem,de azért,mert átlátszik a bugyija nem akadok fönn.Főleg,hogyha ruhában van és fenékre ül vagy felfújja a szél akkor is látszik.Csak én normális ember vagyok és nem rosszra gondolok.
2019. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!