Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért lett kiútálva a rövidujj...

Miért lett kiútálva a rövidujjú ing az életünkből?

Figyelt kérdés
Bihari Ádám youtuber, meg még néhány, a stílust és divatot magáénak tudó zugvlogger szerint a rövid ujjú ing az új fehér zokni-szandállal. Miért zavarja őket az a 40 centi, főleg, ha meleg van?

2019. aug. 4. 22:16
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
Semmi ciki nincs benne, sőt melegben inkább a hosszúujjú ing néz ki furán, ha körülnézel egy plázában láthatod, hogy nem a bihari ádámot (fogalmam sincs ki az) nézték amikor tervezték a nyári kollekciót.
2019. aug. 4. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Lányként nekem semmi bajom azzal ha egy férfi rövid ujjú inget hord, nekem tetszik :)
2019. aug. 4. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
75%
most komolyan Bihari Adamra hallgatsz? Arra a bohoc ruhas, kopasz, krumpli orru majomra? :D
2019. aug. 5. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
97%
Ezt én sem igazán értem,szerintem igenis tud nagyon jól kinézni ha megfelelően öltöznek fel hozzá.
2019. aug. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
11%
Mindig is gáz volt
2019. aug. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
36%

Én egyszerűen csak nem értem azt a ruhadarabot.

Elegáns akarsz lenni? --> Akkor öltözz fel normálisan, hosszú ing + öltönynadrág.

Laza akarsz lenni? --> Akkor minek az ing? Vegyél pólót.

Én nem a szandál-zoknihoz, inkább a magassarkú sportcipőhöz tudnám hasonlítani, egy "két szék között a padlóra" jellegű ruhadarab.

2019. aug. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
86%

Kell valami központi darab, amibe ekkorákat rúghatnak és a heves elhatárolódással megmutathatják, hogy ők többek, jobban benne vannak a divatban, minthogy rövid ujjú inget viseljenek. Az apróbb dolgokra való odafigyelés, kevésbé látványos tanácsok nem ennyire eladhatók.

Bohóckodás az egész ennek a csávónak a részéről.

2019. aug. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
[link] valoban sokkal stilusosabb felvenni rovidnadradhoz a hosszu ujju inget 40 fokban, hogy aztan ilyen szepen felgyurje, es a kar hajlatanal a felgyurt ruhacsomo magaba szivja a keletkezett izzadsagot :D
2019. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

#8

Mondjuk nekem ezért is jön be, ha normálisan öltözik a pasi, nem csövi módra, hogy amit talál, azt magára aggatja. :D

2019. aug. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
60%

Túlzás amit mond (a médiában gyakran előfordul az ilyesmi ugye), de kétségkívül igaz, hogy a hosszú az elegáns.

A "miért zavarja" kérdés kicsit olyasmi, mintha azt kérdeznénk miért nem mehet miniszoknyában egy nő egy hivatalos eseményre, "hiszen meleg van".

Szerintem mindig azt kell nézni hova mész: egy temetésre valószínűleg nem jó ötlet rövid ujjú ingben beállítani (akkor sem, ha 35 fok van), míg a legtöbb munkahelyen nem fognak megrökönyödni azon, ha a hőség miatt rövid ingben mész.

2019. aug. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!